ویدئو/ ۵ راه متوقف کردن گریه کودکان

ویدئو/ ۵ راه متوقف کردن گریه کودکان

در این ویدئو ۵ راه خنده دار و شسته رفته برای متوقف کردن گریه کودک به نمایش گذاشته شده است. شما هم امتحان کنید و ببینید آیا برای شما کار می‌کند!
ویدئو/ شکار راحت پلنگ از برکه خشک شده

ویدئو/ شکار راحت پلنگ از برکه خشک شده

حیات وحش گاهی اوقات شیوه خاص خود را برای جلب توجه دارد. در ویدئو مشاهده می‌شود یک پلنگ در حال نزدیک شدن به برکه‌ای بسیار کوچک است که قبلا دریاچه‌ای بوده که به دلیل گرما، آب آن تبخیر شده است. پلنگ به آرامی نزدیک می‌شود و برای شکارش برنامه ریزی می‌کند. پلنگ در جمع ماهی‌هایی که تنگ هم گرفتار آمده اند چنگ می‌اندازد. ماهی از دستانش لیز می‌خورند تا این که یکی از ماهی‌ها به دام می‌افتد. قسمت بعدی ویدئو نشان می‌دهد که پلنگ در روز بعد هم چنین شکاری انجام داده است. خشک شدن برکه برای پلنگ نعمتی به حساب می‌آید و او تا چند وقت می‌تواند دلی از عزا در بیاورد!
ویدئو/ وقتی که اسب آبی می‌خواهد فیل را بخورد!

ویدئو/ وقتی که اسب آبی می‌خواهد فیل را بخورد!

یک فیل به برکه‌ای می‌رود که شمار زیادی اسب آبی در آن در حال آب تنی اند. یک اسب آبی با دیدن فیل هوس می‌کند که این نعمت بادآورده را لقمه چپ کند، اما از قدیم گفته اند که "اندازه دهنت لقمه بردار"!
ویدئو/ نجات بچه فیل گیرکرده توسط فیل باتجربه

ویدئو/ نجات بچه فیل گیرکرده توسط فیل باتجربه

یک بچه فیل در یک کانال بتنی‌ای که برای انتقال آب پمپاژ شده به آبگیر ساخته شده افتاده است. در پیرامون فیل ها، گله شیری منتظر هستند که در لحظه مناسب به طعمه خود حمله ور شوند. فیل مادر، در حالی که کودک خود را صدا می‌کرد، به سایر فیل‌ها هم فشار وارد می‌آورد. او توسط یک فیل از صحنه دور می‌شود. اما ورق برمی گردد. یک گله جدید از فیل‌ها به صحنه وارد می‌شوند که توسط یک فیل ماده باتجربه رهبری می‌شود. فیل ماده، بچه فیل را می‌بیند که در کانال گیر کرده است. او تمام تلاشش را می‌کند تا او را نجات دهد. این تلاش نیم ساعت وقت می‌برد. فیل ماده چند بار تسلیم می‌شود، اما هر بار به کانال بربازمی گردد سرانجام او موفق می‌شود که بچه فیل را با استفاده از خرطوم و بدن خود بیرون بیاورد. سپس او با گله خود کانال آب را ترک می‌کند و مادر به کنار بچه خود بازمی گردد.
ویدئو/ معرفی لیختن اشتاین در ۶۰ ثانیه

ویدئو/ معرفی لیختن اشتاین در ۶۰ ثانیه

در اعماق کوه‌های آلپ بین سوئیس و اتریش یکی از کوچکترین و ثروتمندترین کشور‌های جهان قرار دارد. لیختن اشتاین، این کشور ۳۷ هزار نفره یکی از بالاترین درآمد سرانه در جهان را دارا است و پهن‌ترین قسمت آن تنها ۱۵ مایل طول و ۷ مایل عرض دارد. لیختن اشتاین سیصدمین سال تاسیسش را به تازگی جشن گرفت. اما این کشور خیلی کوچک بسیار جذابیت‌های فراوانی دارد. قلعه‌های قرون وسطایی بر زمین‌های کوهستانی چشم‌ها را می‌نوازند و علاقه‌مندان به طبیعت می‌توانند مسیر‌های بی شماری برای پیاده روی و اسکی پیدا کنند. روستا‌های آلپی و چمنزار‌های راین در دیدرس هستند و باغ‌های زیبای انگور که در پهنه کوهپایه‌ها رخت گشوده اند. ویدئوی کوتاه و جذابی از این کشور زیبا تماشا کنید.
ویدئو/ چگونه یک مرد خنده را به مراسم خاکسپاریش آورد!

ویدئو/ چگونه یک مرد خنده را به مراسم خاکسپاریش آورد!

یک مرد که دارای هشت نوه بود، در مراسم خاکسپاری خود با تشییع کنندگان صحبت کرد و باعث خنده آن‌ها شد! شای بردلی اهل دوبلین، در ۱۶ مهر ماه پس از نبرد با سرطان درگذشت، اما قبل از فوتش، "شوخی تشییع جنازه" خود را تنظیم کرد و با پیام خود از درون تابوت، باعث خنده حضار شد. این ویدئو نشان می‌دهد که هنگام پخش موسیقی حزن انگیز، چگونه حضار به جای گریه خنده سر می‌دهند. او در این فایل صوتی به در تابوت می‌زند و می‌گوید: «باز کنین، خیلی تاریک و تنگه این جا ... باز کنین»
ویدئو/ فرار پلنگ تنها از دست گله شیرها

ویدئو/ فرار پلنگ تنها از دست گله شیرها

این ویدئو نشان می‌دهد که چگونه یک پلنگ در بین یک گله شیر گیر افتاده است. به گفته فیلمبردار این ویدئو، سردسته شیر‌ها به درون بیشه زار می‌رود و پلنگ را پیدا می‌کند. در فاصله کوتاهی پلنگ خود را در محاصره شیر‌ها می‌یابد. پلنگ که می‌داند شانسی در برابر این گله نخواهد داشت، تلاش می‌کند نشان دهد که او به دنبال درگیری نیست و رفتار مسالمت آمیزی پیش می‌گیرد. او روی زمین دراز کشیده، سرش را رو به پایین گرفته و گوش هایش را صاف نگه داشته؛ یعنی تمامی حالاتی که باید نشان دهد که شیر‌ها دریابند که او گارد حمله‌ای به خود نگرفته است. شیر‌ها می‌خواهند مطمئن شوند که پلنگ قصد حمله ندارد و او را زیر نظر گرفتند. پس از این که تا حدودی خیالشان از جانب پلنگ راحت می‌شود، کمی از پیرامون او پراکنده می‌شوند. پلنگ هم از این فرصت استفاده کرده و فرار را بر قرار ترجیح می‌دهد. شیر‌ها کمی او را تعقیب می‌کنند، اما بی خیال پلنگ می‌شوند و به کار بهتری مشغول می‌شوند؛ دراز کشیدن.
ویدئو/ ماساژ و ریلکسیشن با مار‌های غول پیکر!

ویدئو/ ماساژ و ریلکسیشن با مار‌های غول پیکر!

باغ وحش شهر سبو در فیلیپین، نوعی ماساژ درمانی رایگان به وسیله مار‌های غول پیکر پیتون برمه‌ای ارائه می‌دهد. در این نوع ماساژ افراد روی زمین می‌کشند و مار‌ها به مدت ۱۵ دقیقه دور او می‌پیچند. گفته می‌شود به این پیتون‌های شکاری قبل از ماساژ غذا می‌دهند تا آن‌ها از خفه کردن و یا بلعیدن مشتری‌ها صرف نظر کنند. همچنین به مردم گفته می‌شود که صدا‌های بلند ایجاد نکنند، چون ممکن است که توجه مار‌ها را برانگیزد. این ماساژ به آرامش فرد کمک می‌کند.
ویدئو/ ورود فرزند گوینده خبر روی آنتن زنده!

ویدئو/ ورود فرزند گوینده خبر روی آنتن زنده!

در یک لحظه بامزه هنگام خبر فوری شبکه MSN، پسر خردسال کورتنی کوب گوینده خبر به ناگاه وارد استدیو شده و در کنار مادرش قرار می‌گیرد. این ویدئو که به سرعت پخش شد، یادآور اتفاقی بود که حدود دو سال پیش در شبکه BBC روی داد و در آن دو فرزند خردسال یک کارشناس وارد اتاق شدند و مادرشان با دستپاچگی سعی در بیرون راندن آن‌ها از اتاق را داشت.
ویدئو/ اوج خلاقیت در آگهی تلویزیونی

ویدئو/ اوج خلاقیت در آگهی تلویزیونی

اگر در فرودگاه منتظر پروازتان باشید و ناگهان تصویر خود را به عنوان تحت تعقیب در یک روزنامه ببینید چه حسی به شما دست می‌دهد؟ حال تصور کنید که تصویر شما از تلویزیون سالن انتظار پخش شود و در بلندگو هم مشخصات شما اعلام گردد چه؟ حالتان را چه گونه توصیف خواهید کرد؟ اگر در انتها متوجه شوید که شما به شکل ناخواسته‌ای در یک آگهی تبلیغاتی یک محصول ضد اضطراب قرار گرفته اید، عصبانی می‌شوید و یا لبخند می‌زنید؟ این ویدئو را ببینید تا با واکنش مسافران بی خبر از همه جا آشنا شوید.
ویدئو/ سوتی‌های خنده دار گربه‌ها

ویدئو/ سوتی‌های خنده دار گربه‌ها

گربه‌ها جزو حیواناتی هستند که بیشتری ارتباط را با انسان‌ها و جنبه‌های انسانی دارند. از این رو بیشتر در معرض دیدگان انسان‌ها و به طبع امکان فیلمبرداری قرار می‌گیرند و احتمال ثبت خطاهایشان بیشتر می‌شود. نمونه‌هایی از این خطا‌ها یا به اصطلاح سوتی‌های گربه‌ها را در این ویدئو به تماشا بنشینید تا برای لحظاتی هم که شده، لبخند بر لبانتان نقش بندد.
ویدئو +۱۶/ کشته شدن فیل رم کرده که مربیش را کشت

ویدئو +۱۶/ کشته شدن فیل رم کرده که مربیش را کشت

در سال ۱۹۹۴، فیلی به نام تایک هنگام اجرای نمایش در سیرک رم کرد و با ضرباتی که به مربیش وادر نمود، باعث مرگ وی شد. سپس این فیل از محوطه سیرک فرار کرد و در خیابان شروع به حرکت نمود. تایک باعث زخمی شدن ۱۳ نفر شد و برای متوقف کردن آن، بیش از ۱۰۰ تیر به او شلیک شد تا از پا در آمد. این حادثه غم انگیز به دلیل سو رفتار‌هایی که با تایک شده بود رخ داد. نزدیکان به این ماجرا عقیده داشتند طی سال‌های متمادی، گردانندگان سیرک رفتار‌های خشنی با فیلم نگون بخت داشتند و این باعث شده بود که در نهایت، زمانی او به سیم آخر بزند و رم کند.