ویدئو/ چگونه یک زن شجاع دزد را ناچار به فرار می‌کند

ویدئو/ چگونه یک زن شجاع دزد را ناچار به فرار می‌کند

یک دزد در روسیه به دفتر یک شرکت می‌رود. مدیر آنجا که از قضا یک خانم است از ترس شروع به جیغ زدن می‌کند. پس از آن که دزد و خانم مدیر با هم گلاویز می‌شوند، خانم مدیر موفق می‌شود که چاقو را از دزد گرفته و او را تهدید کند. هم زمان هم زنگ خطر را به صدا در می‌آورد. دزد که هم چاقویش را از دست داده و هم پلیس را در نزدیکی خود حس می‌کند، به ناچار فرار را بر قرار ترجیح می‌دهد. پس از آن نیز پلیس سر می‌رسد.
ویدئو/ پرواز بزرگترین هواپیمای دنیا برای حمل فضاپیما

ویدئو/ پرواز بزرگترین هواپیمای دنیا برای حمل فضاپیما

سوپر گوپی (Super Guppy) بزرگترین هواپیمای جهان است که توسط ناسا برای حمل فضاپیما ساخته شده است. سوپر گوپی کپسول فضایی اوریون را در فرودگاه منسفیلد در اوهایو به زمین نشاند. این هواپیما قادر است هزار تن وزن را در حدود هزار مایل (۱۶۰۹ کیلومتر) جا به جا کند. طبق گفته ناسا، فضاپیمای اوریون گنجایش چهار تا شش خدمه را دارا است قادر است طولانی‌ترین مسافت فضایی با سرنشین را بپیماید.
ویدئو +۱۶/ مادر برزیلی دزد مسلح را کشت!

ویدئو +۱۶/ مادر برزیلی دزد مسلح را کشت!

در روز گردهمایی مادران در یک مدرسه ابتدایی در برزیل، یک سارق مسلح به سمت افراد حاضر در جلوی مدرسه حمله می‌کند. دوربین مداربسته مدرسه نشان می‌دهد که سارق مسلح به سمت مادران و کودکان خردسال اسلحه می‌گیرد. در این بین یکی از مادران که از قضا مامور پلیس است، در اقدامی سریع اسلحه اش را در می‌آورد و به دزد مسلح شلیک می‌کند. تیر‌ها به پا و سینه دزد اصابت کرده و او را نقش بر زمین می‌کنند. او که از درد به خود می‌پیچد اسلحه را رها کرده و تسلیم این زن پلیس می‌شود. این خانم ۴۲ ساله با پا اسلحه دزد را دور می‌کند و او را در محدوده شلیک خود نگه می‌دارد تا که اورژانس سر برسد. دزد که مردی ۲۱ ساله بود پس از انتقال به بیمارستان بر اثر جراحات وارده درگذشت. در مراسمی که توسط پلیس سائوپائولو برگزار شد، از این افسر پلیس تجلیل شد.
ویدئو/ همبرگر حشرات!

ویدئو/ همبرگر حشرات!

یک شرکت در لندن قصد دارد با ترویج استفاده از حشرات خوراکی در پخت و پز، مصرف کنندگان را ترغیب کند تا رویکردی سازگار با محیط زیست داشته باشند. این شرکت یک دستور پخت همبرگر با استفاده از حشرات ایجاد کرده و آن را به عنوان منبع پایدار پروتئین در مقایسه با گوشت گاو ترویج می‌کند.
ویدئو/ وقتی که هزاران گوزن جاده را بند می‌آورند

ویدئو/ وقتی که هزاران گوزن جاده را بند می‌آورند

هزاران گوزن بومی در حدود ۲۰ دقیقه جاده را بند آوردند. در رویدادی نادر در سیبری، گله‌ای بسیار بزرگ از گوزن سیبریایی در یک جاده عبور می‌کنند و باعث توقف حرکت خودرو‌ها می‌شوند. رانندگان بیکار نیز فرصت را مغتنم شمرده و از این اتفاق جالب فیلمبرداری کرده اند. سرعت فیلم بیش از ۱۰ برابر شده تا بتوان همه گوزن‌های عبوری را در آن نشان داد!
ویدئو (+۱۶)/ تلاش ناموفق مرد برای کشتن همسرش

ویدئو (+۱۶)/ تلاش ناموفق مرد برای کشتن همسرش

مردی که سعی داشت همسر خود را با اسلحه بکشد توسط پلیس دستگیر شد. طبق گفته پلیس برزیل، مظنون قصد داشت همسر خود را در فروشگاهی که او در آن کار می‌کرد به قتل برساند. او پنج بار شلیک کرد که چهار بار اول به دلیل گیر کردن اسلحه تیری شلیک نمی‌شود و در پنجمین تلاش، اسلحه عمل می‌کند، اما خوشبختانه واکنش فردی که مرد را می‌گیرد باعث می‌شود که تیر خطا رود. مرد اکنون در بازداشت پلیس قرار دارد.
ویدئو/ دفاع پسر شجاع از مادرش در برابر دزدها

ویدئو/ دفاع پسر شجاع از مادرش در برابر دزدها

دو دزد در آرژانتین به سمت یک مادر و فرزند حمله می‌برند. پسربچه که می‌بیند مادرش توسط دزد‌ها احاطه شده، به آن‌ها حمله می‌کند. دزد‌ها که سوییچ ماشین را از دست مادر بیرون آورده اند به سمت ماشین می‌روند و سوار می‌شوند. مادر نیز سعی می‌کند جلوی درگیر شدن پسرش با دزد‌ها را بگیرد و در نهایت کیف و کیسه‌های خرید را از خودرو بیرون بکشد.
ویدئو/ اتفاق دردناک برای کارگر چینی

ویدئو/ اتفاق دردناک برای کارگر چینی

بی احتیاطی یک کارگر چینی برایش دردسر سازشد. زمانی که این مرد برای استراحت به کنار یک خیابان می‌رود و دراز می‌کشد، اشتباهش در انتخاب مکان مناسب برای خوابیدن، به قیمت زیر گرفته شدن پایش توسط یک خودرو تمام می‌شود.
ویدئو/ آب شدن یخ‌های قطبی

ویدئو/ آب شدن یخ‌های قطبی

تصاویری که با دور تند ۱۷ برابر زمان واقعی تماشا می‌کنید، مربوط به یخچال طبیعی هالهایم در تاسیلاک گرینلند است. این تصاویر نشان می‌دهند که تنها در یک بازه کوتاه در تابستان گذشته، حدود ۱۰ میلیارد تن از یخ‌های این یخچال آب شده اند. این روند که کمترین اثرش بالارفتن سطح دریا‌ها است و بر اثر تغییرات اقلیمی و گرمایش زمین روی می‌دهد، لطمات جبران ناپذیری را در آینده‌ای نزدیک به محیط زیست خواهد زد.
ویدئو/ سقوط آزاد چترباز از درون ابر و مه

ویدئو/ سقوط آزاد چترباز از درون ابر و مه

یک چترباز خود را از یک برج رادیویی ۱۵۰ متری بلند در سوئیس به درون یک توده ابری پرتاب می‌کند. او پیش از بالا رفتن کلاه خود را به دوربین GoPro متصل می‌کند. او تجربه اش از این رویداد را چنین بیان می‌کند که در ارتفاع هوا خیلی سرد بود و دستانش یخ می‌زدند. در نهایت او از این برج رادیویی بالا می‌رود و خود را درون ابر و مه غلیظ رها می‌کند.
ویدئو/ اتفاق‌های خنده‌دار در پخش زنده

ویدئو/ اتفاق‌های خنده‌دار در پخش زنده

در پخش زنده تلویزیونی گاه اتفاق‌های اجتناب ناپذیری رخ می‌دهد که ممکن است دردناک باشد، ولی خنده را بر لبان مخاطب خواهد آورد. چند اتفاق این چنینی را این جا تماشا کنید.
ویدیو/ سبزیجات قابل کاشت در خانه! یکبار بخرید، چندبار بکارید و مصرف کنید

ویدیو/ سبزیجات قابل کاشت در خانه! یکبار بخرید، چندبار بکارید و مصرف کنید

بسیاری از سبزیجات و گیاهان دارویی که روزانه مصرف می کنیم، انقدر ساده و راحت می توانند کاشته شوند و بارها مورد مصرف قرار بگیرند که شاید نتوانید تصور کنید. در این ویدیو می توانید ببینید هویج، کاهو، کرفس و انواع دیگر سبزیجات چقدر راحت در فضایی کوچک و با سرعت زیاد می توانند دوباره کاشته و مصرف شوند.
ویدیو/  تشک مناسب و راحت را چگونه انتخاب کنیم؟

ویدیو/ تشک مناسب و راحت را چگونه انتخاب کنیم؟

خریدن تشک و خوشخواب به دلیل اینکه چندسال یکبار و در فاصله های طولانی رخ می دهد، مساله مهمی است و در خرید آن باید خیلی دقت کرده و وقت صرف کرد. در این ویدیو به چند نکته مهم در این خرید، می توانید پی ببرید...
۳