مدل جدید

مدل جدید "کیا" در رقابت با بنز و تسلا

این ماشین بخشی از برنامه گسترده‌تر کیا برای عرضه ماشین‌های الکتریکی است. این کارخانه ماه گذشته با اعلام یک سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد دلاری، خبر داد که تا سال ۲۰۲۵ یازده مدل الکتریکی به بازار عرضه خواهد کرد.
نسخه 2020 فیس لیفت

نسخه 2020 فیس لیفت "رنو مگان"

مهم‌تر از تغییرات ظاهری، می‌توانیم بزرگ‌ترین اتفاق رنو مگان ۲۰۲۰ را مربوط به سیستم محرک پلاگین هیبریدی آن بدانیم که محدوده حرکت ۵۰ کیلومتری با حداکثر سرعت ۱۳۵ کیلومتر برساعت را در حالت تنها الکتریکی به همراه خواهد داشت.
رشد فروش لکسوس در ۲۰۱۹

رشد فروش لکسوس در ۲۰۱۹

اما به گفته تویوتا فروش ۳۲۵ هزار دستگاهی لکسوس در آمریکای شمالی نزدیک به آمار فروش سال ۲۰۱۸ بوده و در این مدت تفاوتی نکرده است.
صد سالگی

صد سالگی "مزدا"؛ خودروی ژاپنی با نام ایرانی

ماتسودا که باور‌های مذهبی داشت، نام جدید شرکت را از اهورا مزدا، پروردگار دین زرتشت گرفت. مزدا در زبان ژاپنی تلفظی مشابه با نام او داشت و آغاز فعالیت تازه به نام یکی از خدایان کهن، انتخابی خوش‌یمن بود.
ماشین‌های بدون فرمان

ماشین‌های بدون فرمان "جنرال موتورز"

کروز در حال حاضر ماشین‌های الکتریکی شورلت را به فن‌آوری خودران مجهز کرده و آن‌ها را در سان‌فرانسیسکو آزمایش می‌کند. اما هدف نهایی شرکت، ایجاد شبکه‌ای از تاکسی‌های خودران با استفاده از مدل اوریجین است.
ماشین آتش‌نشانی الکتریکی کوچک پاناسونیک

ماشین آتش‌نشانی الکتریکی کوچک پاناسونیک

این خودرو مزیت دیگری نیز دارد. به گفته تروپوس موتورز، در حالی که قیمت یک ماشین آتش‌نشانی در اندازه واقعی پانصد هزار دلار است، قیمت این مدل یک دهم آن است. پنجاه هزار دلار، قیمتی کاملا مناسب است.
شگفتی‌های

شگفتی‌های "ویژن اس"، ماشین الکتریکی سونی

کنی‌چیرو یوشیدا، مدیر سونی هنگام رونمایی ماشین گفت: همان طور که تلفن همراه هوشمند تاثیرگذارترین فن‌آوری دهه گذشته بود، حمل‌ونقل مهم‌ترین فن‌آوری آینده خواهد بود.
شکست مرسدس‌بنز از ب‌ام‌و

شکست مرسدس‌بنز از ب‌ام‌و

ب‌ام‌و هفته گذشته اعلام کرد در سال گذشته میلادی ۳۲۴ هزار و ۸۲۶ دستگاه ماشین در آمریکا فروخته است که نسبت به سال قبل ۴/۴ درصد بیشتر است. فروش مرسدس-بنز در آمریکا در مدت مشابه ۳۱۶ هزار و ۹۴ دستگاه اعلام شده است.
رتبه‌بندی خودرو‌ها در۲۰۲۰

رتبه‌بندی خودرو‌ها در۲۰۲۰

کراس کوپه چینی هاوال F۷X که از نظر قیمت، کیفیت و امکانات متمایز است، در رده بندی مذکور در جایگاه نخست خودرو‌های سال ۲۰۲۰ قرار میگیرد.
اولین شاسی‌بلند برقی فولکس

اولین شاسی‌بلند برقی فولکس

سال ۲۰۲۰ سرآغاز ورود موج خودرو‌های برقی این خودروساز خواهد بود و گفته می‌شود فولکس واگن ۳۳ میلیارد یورو تا سال ۲۰۲۴ در این زمینه سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
ویژگی‌های خودروی

ویژگی‌های خودروی "تاگ"

تلاش کنونی ترکیه برای ساخت خودروی ملی با دستور رجب طیب اردوغان آغاز شد. او می‌خواهد در صدمین سالگرد جمهوری ترکیه در سال ۲۰۲۳، این ماشین را به عنوان نمادی از پیشرفت کشور نمایش دهد.
تسلا ۳ چینی وارد بازار شد

تسلا ۳ چینی وارد بازار شد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در تلاش است تا با تولید خودرو‌های این شرکت در چین بتواند بخش قابل توجهی از بازار خودرو در این کشور را در دست بگیرد.

"کیا اپتیما ۲۰۲۰" به اروپا نمی‌رود

براساس گزارش‌های منتشر شده عرضه نسل ششم اپتیما قرار است از ماه آینده میلادی در کره‌جنوبی آغاز شود، همچنین انتظار می‌رود نسخه‌های آمریکایی آن نیز با نسخه کره‌ای آن یکسان باشد.

"تاگ"؛ نخستین خودروی ملی ترکیه

اما حالا مدیران صنعتی ترکیه بر خلاف مدیران محافظه کار قبلی قصد دارند داستان را تغییر دهند و می‌خواهند ترکیه را گذشته از صنعت قطعه‌سازی در صنعت خودروسازی هم صاحب نام و آوازه کنند.
۵