فصل دوم «نوار زرد» بدون امیر آقایی

فصل دوم «نوار زرد» بدون امیر آقایی

پخش فصل دوم سریال پلیسی محبوب، در غیاب بازیگران اصلی فصل اول، واکنش منفی مخاطبان را برانگیخته است.
کد خبر: ۱۰۲۵۷۰
بازدید : ۸۲۶۷
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲

مائده کاشیان| فصل دوم سریال پلیسی «نوار زرد» به کارگردانی سروش محمدزاده از ابتدای هفته جاری روی آنتن شبکه ۲ رفته و قرار است قسمت چهارم آن امشب پخش شود.

هرچند این مجموعه «نوار زرد» نام دارد، اما تغییر گروه بازیگران و عوامل سازنده سریال باعث شده که رد و نشانی از فصل قبلی سریال در فصل دوم آن نباشد، جز اسم سریال و نام کاراکتر اصلی قصه یعنی «کاوه کیهان». پیش از این هم فصل سوم سریال «روزگار جوانی» با تغییر همه بازیگران اصلی، روی آنتن رفته بود.

روزگار جوانی ۳

مهرماه امسال سریال «روزگار جوانی ۳» ساخته اصغر توسلی، از شبکه ۵ روی آنتن رفت. این مجموعه با سریال خاطره‌انگیزی که سال ۷۷ پخش شد، هیچ نقطه اشتراک مهمی نداشت.

اصغر توسلی در فصل سوم نیز مانند فصول قبلی کارگردانی سریال را بر عهده داشت، اما همه بازیگران سریال تغییر کرده بودند و پنج چهره جدید و جوان جای امین حیایی، نصرا... رادش، کیهان ملکی، بهزاد خداویسی و مهدی صبایی را گرفته بودند. «روزگار جوانی ۳» صرفا به اعتبار این نام و خاطره خوش مخاطبان از سریال مورد توجه قرار نگرفت و تنها ۸.۹ درصد بیننده داشت.

نوار زرد

نوار زرد ۲

پس از «روزگار جوانی ۳»، اکنون «نوار زرد ۲» دومین سریال دنباله‌دار است که با تغییر بازیگران اصلی روی آنتن رفته است، با این تفاوت که در فصل دوم سریال چهره‌های شناخته شده زیادی حضور دارند. فصل اول «نوار زرد» سال ۹۶ از شبکه ۲ پخش شد.

امیر آقایی نقش شخصیت پلیس قصه به نام سرگرد «کاوه کیهان» را ایفا می‌کرد و سیروس گرجستانی، کمند امیرسلیمانی و بهاره کیان‌افشار به ترتیب نقش پدر، خواهر و همسر سرگرد را بازی می‌کردند. اکنون در فصل دوم سریال، نه تنها بازیگر اصلی بلکه همه بازیگران آن جای خود را به چهره‌های دیگری داده‌اند.

بانیپال شومون جایگزین امیر آقایی شده و محمود پاک‌نیت و آزاده مهدی‌زاده نقش پدر و خواهر «کاوه» را برعهده دارند. امیرحسین صدیق، حسام محمودی و حسین پاکدل نیز از دیگر بازیگران سریال هستند.

دیروز امیر آقایی در واکنش به سوالات فراوان مخاطبان درباره علت غیبت اش در «نوار زرد ۲»، ضمن آرزوی موفقیت برای سازندگان سریال نوشت: به دلیل تداخل این سریال با پروژه‌ای دیگر، نتوانسته در فصل دوم آن نقش «کاوه کیهان» را ایفا کند.

فعلا دو قسمت از «نوار زرد ۲» پخش شده و نمی‌توان درباره آن قضاوت کرد، اما به دلیل تغییر بازیگران سریال و گروه سازنده، این مجموعه در شرایط فعلی نمی‌تواند روی محبوبیت اسم «نوار زرد» حساب باز کند. این سریال با گروه جدید، می‌توانست به عنوان یک مجموعه پلیسی مستقل تولید و پخش شود.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها: سریال نوار زرد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه