فروش نقدی هایما S۵ و S۷؛ فقط یک روز فرصت دارید!

فروش نقدی هایما S۵ و S۷؛ فقط یک روز فرصت دارید!

گروه صنعتی ایران‌خودرو از دیروز سه‌شنبه ۲۱ دی طبق روال به مدت سه روز فروش فوق‌العاده دو محصول هایما S ۵ (با گیربکس شش سرعته اتوماتیک) و هایما S ۷ پلاس توربوشارژ اتوماتیک را برای فروش عرضه کرد.
کد خبر: ۱۰۲۶۰۵
بازدید : ۷۷۷۱
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸

گروه صنعتی ایران‌خودرو، در حالیکه سه مرحله قبلی فروش محصولات هایما را در قالب طرح فروش بدون محدودیت قرعه‌کشی اجرا کرده بود، اینبار در زمینه اجرای طرح‌های فروش خود به صورت هفتگی، ازدیروز (سه‌شنبه ۲۱ دی ماه) طبق روال به مدت سه روز فروش فوق‌العاده دو محصول هایما S ۵ (با گیربکس شش سرعته اتوماتیک) و هایما S ۷ پلاس توربوشارژ اتوماتیک را برای فروش عرضه کرد که مشتریان نیز به طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد.

گروه صنعتی ایران‌خودرو تاکنون طی سال جاری، در سه مرحله اقدام به فروش فوق‌العاده محصولات هایما کرد که در هر سه، محدودیت تعیین مشتریان با شیوه قرعه‌کشی وجود نداشت و فروش تا زمان تکمیل ظرفیت صورت می‌گرفت؛ اما حال در طرح فروش محصولات این گروه خودروسازی در روز‌های سه‌شنبه (سه‌شنبه‌های ایران‌خودرویی) که برای اجرای سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در تنظیم بازار خودرو، اجرا می‌شود، این هفته طرح فروش فوق‌العاده محصولات خانواده هایما با موعد تحویل سه ماهه به شیوه قرعه‌کشی را به اجرا می‌گذارد.

در این مرحله از فروش محصولات هایما، همچون سومین طرح فروش نقدی (بدون قرعه‌کشی) که حدودا نیمه آذر ماه (۱۷ آذرماه) برگزار شد، دو محصول هایما S ۷ پلاس توربو شارژ اتوماتیک و هایما S ۵ مجهز به گیربکس اتوماتیک شش سرعته عرضه شده است.

تنها تفاوت موضوع در اینجاست که در این مرحله، مشتریان نهایی از میان ثبت‌نام‌کنندگان به روش قرعه‌کشی در شنبه هفته آینده (۲۵ دی ماه) در حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران‌خودرو مشخص خواهند شد.

همانطور که اشاره شد، در این طرح که بیست و نهمین طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو است، دو محصول هایما S ۵ مجهز به گیربکس شش سرعته اتوماتیک جدید با قیمت ۵۹۵ میلیون تومان و هایما S ۷ پلاس توربوشارژ اتوماتیک با ارزش ۶۷۵ میلیون تومان عرضه شده است.

طبق روال طرح‌های فروش فوق‌العاده موعد تحویل خودرو‌ها سه ماهه و قیمت خودرو‌ها قطعی است، اما چنانچه افزایش قیمتی در هزینه‌ها و الزامات قانونی ایجاد شود، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند تا پایان روز پنجشنبه ۲۳ دی نسبت به ثبت‌نام اولیه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

شایان ذکر است باتوجه به اینکه دراین مرحله از فروش محصولات هایما، مشتریان نهایی به طریق قرعه‌کشی مشخص می‌شوند، محدودیت‌های فروش همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، ممنوعیت انتقال امتیاز به شخص ثالث، ممنوعیت ثبت‌نام برای افراد حقوقی، صحت شماره تماس اعلامی، آدرس، کدپستی و... وجود داشته و اعمال خواهد شد. ضمن اینکه دیگر مشتریان برای ثبت‌نام اولیه هیچ وجهی واریز نخواهند کرد.

اما محدودیت‌هایی همچون نداشتن پلاک انتظامی فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهینامه معتبر و حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا در شرایط این طرح دیده نمی‌شود؛ تنها شرکت‌کنندگان در طرح‌های قبلی فروش بدون قرعه‌کشی محصولات خانواده هایما، امکان ثبت‌نام در این طرح را ندارند.

کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ثبت‌نام کنند.

جدول فروش نقدی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه