برای سلامتی «محمد کاسبی» دعا کنید!
محمد کاسبی در بیمارستان بستری شد

برای سلامتی «محمد کاسبی» دعا کنید!

محمد کاسبی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چند ماه پیش هم به دلیل عوارض ناشی از کرونا و بیماری قلبی مدتی در بیمارستان بستری شده بود، در روز‌های اخیر به دلیل مشکلات قلبی و تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.
کد خبر: ۱۰۲۷۸۲
بازدید : ۱۱۱۱۲
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷

بازیگر سریال «روزگار قریب» گفت: وضعیت جسمانی محمد کاسبی رضایت‌بخش نیست و از مردم می‌خواهیم برای سلامتی ایشان دعا کنند.

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون که امروز همراه با مجید مجیدی به ملاقات محمد کاسبی رفته است، در مورد آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند پیشکسوت اظهار داشت: به دلیل این که کاسبی نارسائی قلبی شدیدی دارد حالش رضایت بخش نیست.

با توجه به وضعیت جسمانی محمد کاسبی و شل بودن عضلات قلبش، پمپاژ خون برای وی دشوار شده است و بیشتر باید در حالت دراز کشیده باشد تا خون رسانی قلب در بدن وی بهتر صورت گیرد.

وی افزود: وضعیت وی به نحوی است که تنفس برایش قدری مختل شده است.

مجید مجیدی در کنار «محمد کاسبی»

مهران رجبی  با تاکید بر اهمیت حفظ شرایط آرام برای کاسبی تاکید کرد: پزشک معالج وی درخواست کرد، به دلیل این که این بازیگر سینما و تلویزیون روحیه حساسی دارد و در شرایط موجود احساساتی شدن برای تندرستی ایشان مخاطره آمیز است، دوستان و هنرمندان به عیادت وی نیایند و اجازه استراحت را به او بدهند.

رجبی در توضیح این که چرا در عکسی که امروز از عیادت وی و مجید مجیدی در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می‌رسد حال محمد کاسبی رو به بهبود است، گفت: کاسبی به دلیل این که آدمی با روحیه و مهمان پذیر است و تلاش می‌کند که در حضور مهمان درد خود را پنهان کند، روبه بهبودی به نظر می‌رسد، اما موضوع این است که حال ایشان مساعد نیست و حتی شرایط راه رفتن ندارد.

وی با توضیح این که با توجه به نظر پزشکان معالج ایشان زمان مرخصی کاسبی از بیمارستان مشخص نیست اظهار داشت: از مردم خواسته ایم که برای بهبود حال ایشان دعا کنند.

محمد کاسبی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چند ماه پیش هم به دلیل عوارض ناشی از کرونا و بیماری قلبی مدتی در بیمارستان بستری شده بود، در روز‌های اخیر به دلیل مشکلات قلبی و تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

مهران رجبی در کنار «محمد کاسبی»
وی هنرمندی‌ست که در سوابق او می‌توان بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و دوبله را مشاهده کرد. او سوابق اجرایی زیادی در کار هنری دارد و از بنیانگذاران حوزه هنری و مرکز هنر‌های نمایشی است.

کارنامه بازیگری کاسبی در تلویزیون محدود و سختگیرانه، اما پُربار و قابل اعتنا است، به خصوص بازی در سریال‌های خاطره‌انگیزی همچون خوش رکاب، صاحبدلان، سه در چهار و سرّ دلبران. یکی از ماندگارترین نقش‌آفرینی‌های کاسبی به حضورش در سریال صاحبدلان باز می‌گردد.

برچسب ها: محمد کاسبی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه