نقش متفاوت «هومن حاجی عبداللهی» در سریال «خوشنام»
«خوشنام» گزینه احتمالی ماه رمضان شبکه یک است

نقش متفاوت «هومن حاجی عبداللهی» در سریال «خوشنام»

کارگردان سریال «خوشنام» گفت: درست است که این سریال ۳۰ قسمتی است و زمانی که کار را کلید زدیم، مناسبت خاصی در ذهنمان نبود، اما موضوع داستان طوری است که می‌تواند ماه رمضان هم پخش شود.
کد خبر: ۱۰۲۹۶۹
بازدید : ۶۶۴۹
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱

«علیرضا نجف زاده» کارگردان سریال «خوشنام» درباره قصه این سریال گفت: درونمایه داستان این سریال توبه و بازگشت است منتهی این توبه و بازگشت در مسیر درام قصه اتفاق می‌افتد.

شاید این سوال به وجود آید که هر آدمی در زندگیش چنین فضایی را تجربه می‌کند، اما ما به دور از شعار زدگی و اغراق چنین سوژه‌ای را پیش بردیم و امیدوارم مردم هم با آن ارتباط برقرار کنند.

این کارگردان درباره زمان پخش سریال «خوشنام» نیز گفت: این سریال ۳۰ قسمتی است و زمانی که کار را کلید زدیم مناسبت خاصی در ذهنمان نبود، اما موضوع داستان طوری است که می‌تواند ماه رمضان هم پخش شود.

این کارگردان درباره انتخاب بازیگران این سریال گفت: شاید مردم در بخش بازیگری این سریال غافلگیر شوند و انتظار بازی‌هایی که از برخی بازیگران در این سریال ارائه داده شده است را نداشته باشند. برای مثال هومن حاجی عبداللهی، حمید لولایی، عباس جمشیدی و اغلب بازیگرانمان در خوشنام با نقش‌هایی متفاوت از پیش ظاهر شدند.

من با اطلاع کامل و آگاهی به سمت این انتخاب‌ها رفتم شاید در شروع تلاش زیادی کردم تا ثابت کنم این بازیگر‌ها می‌توانند به خوبی از عهده چنین نقشی بربیایند، اما الان که حدود ۸۰ درصد از تصویربرداری انجام شده از گروه بازیگران بسیار راضی هستم.

وی ادامه داد: ما در شرایط سختی این سریال را پیش می‌بریم، کرونا، حمایت مالی تلویزیون و سرما روی کار ما تاثیر گذاشته است. در این شرایط سخت بچه‌ها واقعا زحمت می‌کشند و امیدواریم این حمایت‌ها به موقع انجام شود.

حمید لولایی

قصه خوشنام در تابستان رخ می‌دهد، اما به دلیل کرونا یک ماه کار را تعطیل کردیم و مجبور شدیم در یکسری لوکیشن‌ها ضبط کنیم و الان به جایی رسیدیم که در سرمای هوا باید سکانس‌های خارجی را ضبط کنیم و بازیگران در این شرایط باید بلوز آستین کوتاه بپوشند!

وی ادامه داد: من معتقدم تلویزیون هنوز پرمخاطب‌ترین رسانه است و تجربه نشان داده تلویزیون توانسته کار‌هایی پخش کند که نظر مردم را به خود جلب کرده و شبکه‌های ماهواره‌ای را هم تعطیل کند و لازمه این، حمایت جدی مسئولین است.

کارگردان سریال «بوتیمار» بیان داشت: این سریال یک ملودرام اجتماعی است. داستان ما از یک عشق زمینی شروع می‌شود و به توبه می‌رسد.

توبه کردن کار سختی است و بخشی از آن حلالیت گرفتن از آدم‌ها است و در کل برای توبه کردن شاید راه هموار نباشد و در این سریال نیز موانع سختی جلوی پای شخصیت اصلی قصه قرار داده می‌شود و ادامه ماجرا... خوشنام از آن دسته قصه‌هایی است که مخاطب با دیدنش ممکن است هم بخندد و هم بغض کند.

در خلاصه داستان این سریال می‌خوانیم: از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو.

حمید لولایی، هومن حاج عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، نیلوفر رجایی فر و با حضور رابعه مدنی، خسرو احمدی، اکبر سنگی و دیگر بازیگران عبارتند از: مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داوود نژاد، کریم قربانی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سید رضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا، پروین ملکی، دلارام ترکی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

احمد زالی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارد. فیلمنامه اولیه توسط محسن کیایی و علی کوچکی و فیلم نامه نهایی را فهیمه سلیمانی به نگارش درآورده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه