قیمت بیت کوین و اتریوم امروز ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین و اتریوم امروز ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین امروز ۲۶ شهریورماه با ۱.۲۵ درصد افزایش نرخ به ۲۰,۰۴۴ دلار معادل ۶۵۳,۰۳۳,۵۲۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۱۰۵۹۸
بازدید : ۱۸۰
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۳

فرادید| بیت کوین همچنان کانال ۲۰ هزار دلار را حفظ کرده است. امروز ۲۶ شهریورماه قیمت بیت کوین با افزایش ۱.۲۵ درصد به ۲۰,۰۴۴ دلار معادل ۶۵۳,۰۳۳,۵۲۰ تومان رسید.

بیت کوین برای اولین بار از ۸ سپتامبر به زیر سد مهم روانی ۲۱ هزار دلار سقوط کرد. بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در هفته‌های اخیر عملکرد پایینتری نسبت به اتر داشته است.

به گزارش فرادید؛ بیت‌کوین نتوانست موج بازیابی را بالاتر از سطح ۲۰,۵۰۰ دلار شروع کند. بیت‌کوین در حال حاضر نزدیک به ۲۰,۰۰۰ دلار در حال تثبیت است. سقوط نزولی قیمت به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار ممکن است در کوتاه مدت باعث شروع روند کاهشی شدید شود.

پس از کاهش شدید قیمت، بیت‌کوین نتوانست شرایط را بهبود دهد و در منطقه نزولی زیر ۲۰,۵۰۰ دلار باقی ماند. بیت‌کوین حتی تا سطح ۱۹,۵۰۰ دلار نیز پایین آمد.

اکنون نزدیک به ۲۰,۰۰۰ دلار در حال تثبیت است. در روند صعودی، قیمت با مقاومت نزدیک به ۲۰,۲۵۰ دلار روبرو است. مقاومت اصلی بعدی اکنون نزدیک به سطح ۲۰۵۰۰ دلار قرار دارد که بالاتر از آن قیمت می‌تواند افزایش مناسبی را آغاز کند.

از جنبه منفی، حمایت اولیه نزدیک به سطح ۲۰,۰۰۰ دلار قرار دارد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۹,۵۵۰ دلاری است که در زیر آن قیمت می‌تواند روند نزولی را ادامه دهد.

دومین رمزارز بزرگ بازار پس از افت ۶ درصدی در روز پنج شنبه، روز، جمعه تا ۳ درصد کاهش یافت و در ساعت ۸:۳۳ صبح به وقت توکیو در حدود سطح ۱۴۷۵ دلاری معامله شد. اتریوم از اواسط ژوئن (اواخر خرداد) به موجب خوش بینی ناشی از آپدیت مرج که مصرف انرژی این شبکه را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد، در حال افزایش بوده است.

بنا بر اعلام توسعه‌دهندگان شبکه اتریوم، آپدیت مرج، مصرف انرژی در این شبکه را بسیار بهینه‌تر می‌کند و مسیر اتر برای افزایش مقیاس و سرعت هموار می‌شود.

اتریوم چند نشانه مثبت را در نمودار قیمتی نشان می‌دهد. مانع فوری قیمت، نزدیک به سطح ۱۶۲۰ دلار قرار دارد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۶۵۰ دلار است که بالاتر از آن ممکن است قیمت سطح ۱۷۰۰ دلار را آزمایش کند.

اگر یک واکنش نزولی وجود داشته باشد، ممکن است قیمت به سمت حمایت ۱۵۵۰ دلار کاهش یابد. پشتیبانی اصلی بعدی ۱۵۰۰ دلار است که کمتر از آن قیمت می‌تواند در روز‌های آینده دوباره به سطح ۱۴۲۰ دلار برسد.

قیمت بیت کوین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه