دلنوشته غمگین نسرین مقانلو برای پسرش

نسرین مقانلو در توضیح علت فوت و نحوه درگذشت پسرش گفته بود که وی بیمار بوده و روز حادثه بعد از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف کند. اما ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت.
کد خبر: ۱۱۳۱۴۶
بازدید : ۷۹۶
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۷

فرادید| نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون در آستانه چهلمین روز از درگذشت پسرش _ارشیا_ با انتشار ویدئویی از نبودنش ابراز دلتنگی کرد.

به گزارش فرادید؛ ۸ مهرماه بود که خبر درگذشت ناگهانی پسر نسرین مقانلو تیتر اول رسانه‌ها شد. نسرین مقانلو در توضیح علت فوت و نحوه درگذشت پسرش گفته بود که وی بیمار بوده و روز حادثه بعد از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف کند. اما ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله او با اورژانس تماس گرفته، اما در نهایت پسرش فوت کرده است.

حالا پس از گذشت ۴۰ روز از این اتفاق، نسرین مقانلو ساعاتی قبل با انتشار ویدئویی از مرحوم پسرش نوشت:

«گلت روبه مردم سرزمینت تقدیم کردی ولی خودت مثل گل پرپر شدی

چهل روز گذشت، انگار سالهاست گذشته ولی هنور به نبودنت عادت نکردم و نخواهم کرد.

دلبندم روحت در آرامش و همنشین با فرشته های آسمانی در نور باشی دلبندم»

دلنوشته غمگین نسرین مقانلو

بیوگرافی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو متولد ۱ تیر ۱۳۴۷ در تهران، بازیگر است. دانشجوی انصرافی سال دوم رشته مامایی می‌باشد، با تئاتر فعالیت اش را شروع کرد تا اینکه با تلویزیون به شهرت رسید. پدرش تهرانی و فعال در عرصه موسیقی و مادرش از بختیاری‌های هفت لنگ و بازیگر تئاتر بود، یک خواهر ساکن آمریکا و یک برادر بنام بیژن دارد که سرمربی تکواندو می‌باشد.

نسرین مقانلو در سال ۱۳۷۲ وقتی ۲۵ ساله بود با کمال خلیلیان فوتبالیست معروف آن زمان ازدواج کرد و برای ادامه زندگی راهی کشور آمریکا شد.

او به واسطه مادرش، بازیگری را از نوجوانی در تئاتر شروع کرد. به صورت جدی از ۱۸ سالگی بازیگر تئاتر بود تا اینکه در سال ۱۳۷۰ وقتی ۲۳ ساله بود در فیلم دو نیمه سیب به کارگردای کیانوش عیاری جلوی دوربین رفت. به فاصله چند ماه از کار اول به رسول صدر عاملی معرفی شد و فیلم قربانی را بازی کرد سپس از سال ۱۳۷۱ با سریال آخرین سند وارد قاب تلویزیون شد.

او در کمتر از ۲ سال در ۶ فیلم سینمایی و ۲ سریال بازی کرد. در سال ۱۳۷۲ با فیلم همسفر به کارگردانی مهدی فخیم زاده خوش درخشید، اما شهرت اش با فیلم مهمان مامان داریوش مهرجویی در سال ۱۳۸۲ بود.

حضور در سریال قلب یخی و مختارنامه سال ۸۹ نیز بسیار محبوب اش کرد. سریال «دادزن» به کارگردانی کمال خواجه وند در سال ۹۹ آخرین حضور نسرین مقانلو جلوی دوربین بوده است.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه