bato-adv

(عکس) جزئیات جدید از وضعیت باورنکردنی امیر عابدزاده در تیم ملی

یک رسانه ورزشی مدعی شده است که دستیار کی روش به امیر عابدزاده خبر ایستادن در دروازه ایران در دیدار با ولز را داده است. او به نقل از منابع آگاه خود گفته است که مربی گلرها به امیر عابدزاده گفته است: «آماده باش، در بازی با ولز فیکس هستی!»
کد خبر: ۱۱۳۸۸۹
بازدید : ۵۱۰۴
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴

فرادید| پس از مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی مقابل انگلیس، حسین حسینی در دروازه ایران ایستاد، اما شش بار دروازه اش را باز شده دید و شانس گلری ایران مقابل ولز را از دست داد. حالا خبر رسیده است که امیر عابدزاده، فرزند عقاب آسیا قرار است در روز جمعه در دروازه ایرا بایستد.

به گزارش فرادید، در این رابطه خبر ورزشی مدعی شده است که مربی گلر‌های تیم ملی و دستیار کی روش به عابدزاده خبر ایستادن در دروازه ایران در دیدار با ولز را داده است. او به نقل از منابع آگاه خود گفته است که مربی گلر‌ها به امیر عابدزاده گفته است: «آماده باش، در بازی با ولز فیکس هستی!»

(عکس) جزئیات جدید از وضعیت امیر عابدزاده در تیم ملی

طبق ادعای این رسانه، الکساندر لوپس این خبر را بلافاصله پس از سوت پایان بازی با انگلیس و در  زمین چمن ورزشگاه خلیفه به عابدزاده داده است. حالا او آماده می‌شود تا دروازه در بازی دوم بسته نگه دارد.

البته کی روش علاوه بر حسین حسینی، پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان را هم در اختیار دارد. اما به نظر می‌رسد که اعتماد سرمربی تیم ملی به عابدزاده بیشتر است و از همین رو فرصت بازی دوم را به پسر عقاب آسیا داده است.

 

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv