bato-adv

حملات به علی دایی ادامه دارد؛ کیهان: برای چه می‌خواستند به دبی بروند؟

انتقادها از علی دایی اسطوره فوتبال ایران ادامه دارد و در تازه‌ترین مورد روزنامه کیهان در گزارش کوتاهی به تصمیم خانواده شهریار برای سفر به امارات پرداخته است.
کد خبر: ۱۱۶۶۸۹
بازدید : ۳۹۸
۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱

روزنامه کیهان در مطلبی با عنوان «عزادارانی که در خلوت آن کار دیگر می‌کنند»، نوشت: مدتی قبل هواپیمای مسافربری حامل خانواده علی دایی در حالی که عازم دوبی بود، با صدور دستور قضایی در جزیره کیش فرود آمد و خانواده دایی از پرواز پیاده شدند.

در پی ممانعت نسبت به خروج همسر و دختر علی دایی از کشور، پیگیری‌ها از یک منبع آگاه حاکی از آن است که در پی اقدامات اخیر خانواده علی دایی (صاحب یک گالری بزرگ طلا و جواهر) در همراهی با گروه‌های ضد انقلاب و اغتشاشگران و دعوت به اعتصاب، همسر علی دایی متعهد شده بود قبل از قصد خروج از کشور نهادهای ذی‌ربط را از تصمیم خود مطلع کند.

نکته قابل تأمل درخصوص این خبر آن است که در حالی که زندگی عادی و فعالیت تجاری مشروع شهروندان از نگاه این خانواده، عادی‌سازی شرایط محسوب می‌شود و بر همین اساس با فراخوان‌های جریانات ضدایرانی همراهی می‌کنند، اما خانواده دایی برای تفریح به دوبی سفر می‌کنند و در حالی که مردم را ملزم به افسرده بودن و دست کشیدن از فعالیت تجاری می‌دانند، دلارهای خود را در مراکز تجاری دوبی خرج می‌کنند.

این تناقض رفتاری و گفتاری بارها و بارها در عملکرد چهره‌ها و به‌طور خاص برخی از هنرمندان و ورزشکاران در جریان حوادث اخیر دیده شده که البته به‌رغم هشدار چندباره دستگاه قضایی به این افراد، مماشات با آن‌ها به پایان رسید و بعضاً مورد تعقیب قضایی نیز واقع شدند.

برچسب ها: علی دایی خبر ویژه
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv