اتفاق عجیب با شرکت همسر هادی نوروزی

اتفاق عجیب با شرکت همسر هادی نوروزی

برنامه این هفته نود تحت تاثیر حواشی و نتیجه دیدار تیمهای استقلال و پرسپولیس قرار داشت و کارشناس داوری این برنامه اشتباهات بزرگ داور دربی را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۵۶۳۴
بازدید : ۳۸۷۲
۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
برنامه این هفته نود تحت تاثیر حواشی و نتیجه دیدار تیمهای استقلال و پرسپولیس قرار داشت و کارشناس داوری این برنامه اشتباهات بزرگ داور دربی را اعلام کرد.
 
به گزارش مهر، نظرسنجی این هفته برنامه نود به انتخاب زیباترین دربی سال‌های اخیر از بین گزینه های زیر اختصاص داشت:

۱- استقلال ۳ پرسپولیس ۲، اسفند ۹۳
۲- استقلال ۳ پرسپولیس صفر، آذر ۹۰
۳- پرسپولیس ۳ استقلال ۲، بهمن ۹۰
۴- پرسپولیس ۴ استقلال ۲، فروردین ۹۵
 
اتفاق عجیب با شرکت همسر هادی نوروزی
فردوسی پور در اقدامی کم سابقه، برای قرعه کشی نظرسنجی هفته گذشته همسر هادی نوروزی را روی خط برنامه آورد. همسر نوروزی گفت که به همراه پدر و بعضی از اقوامش و به یاد هادی، عدد ۴-۲ را برای پیش بینی دربی ارسال کرده بود که کاملا منطبق با نتیجه بازی از آب درآمده بود. نکته جالب اینکه یکی از برندگان قرعه کشی هم به صورت کاملا اتفاقی، پدرهمسر نوروزی شد!
 
درگیری در دیدار صبا - تراکتورسازی
در ادامه نود درجه و بعضی از مسابقات لیگ برتر از جمله بازی صبای قم با تراکتورسازی پخش شد؛ دیداری که حواشی زیادی از جمله درگیری سینا عشوری با بازیکنان صبا و همچنین درگیری امیرحسین صادقی با توپ جمع‌کن‌های ورزشگاه یادگار تبریز داشت.
 
دربی، پروفسور سمیعی و  سوژه اول و آخر نود
عادل فردوسی پور از همان ابتدای برنامه اش وعده داد که اینبار خیلی زود و بعد از گذشت ۳۰ دقیقه از برنامه، سراغ دربی خواهد رفت.  پروفسور سمیعی، جراح بزرگ و مطرح مغز و اعصاب هم گفتگویی با گزارشگر برنامه نود درباره دربی داشت. او در رابطه با دربی گفت: به ما اطلاع دادند امروز دربی است. یکی از بازی های جذاب ایران است. از دور خبرها به ما می‌رسد.
 
همچنین حواشی جذاب و گفتگوهای جالبی با هواداران استقلال و پرسپولیس گرفته شده بود که روی آنتن رفت.
 
محسن ترکی و اشتباهات داوری در دربی
محمد فنایی کارشناس داوری به ارزیابی عملکرد محسن ترکی و صحنه های مشکوک پرداخت. وی تاکید کرد که گل اول پرسپولیس صحیح بود و طارمی در آفساید نبود. وی همچنین گفت که پنالتی برای استقلال در محوطه جریمه پرسپولیس گرفته نشد. (خطای هند بازیکن پرسپولیس صحیح بود).
 
فنایی با بیان اینکه خطای پنالتی که در نیمه دوم برای استقلال گرفته شد، صحیح بوده است، تاکید کرد ضربه پنالتی برای پرسپولیس صحیح بود ولی ضربه طارمی که توسط رحمتی مهار شد، به هیچ وجه گل نشد چون تمام توپ از خط دروازه عبور نکرده بود.
 
تاج: خیلی از تماشاگران بدون بلیت وارد شدند
رییس سازمان لیگ یکی از میهمانان تلفنی برنامه نود بود. وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر فروش بیش از حد بلیت به تماشاگران گفت: ما برای دربی اقدام به فروش بلیت الکترونیکی کردیم ولی خیلی از مردم طبق عادت بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند.
 
وی با بیان اینکه یک عده از تماشاگران بدون بلیت در استادیوم حضور یافته بودند و با شکستن درهای ورودی قصد ورود بدون بلیت به داخل را داشتند، تصریح کرد: حرکت ما رو به جلو است. ضمن اینکه باید طبقه دوم صندلی گذاری شود و شماره گذاری شود. تنها مشکل این بازی بحث بلیت فروشی بود که امیدوارم این مساله نیز برطرف شود.
 
پرویز مظلومی: چسبیده به نیمکت استقلال نیستم
سرمربی تیم فوتبال استقلال دیگر میهمان تلفنی برنامه این هفته بود. وی با عذرخواهی مجدد  از هواداران استقلال و با بیان اینکه اینکه دنبال پیروزی در دربی بوده است، گفت: خوشحالم  که دو تیم بازی خوبی انجام دادند. همیشه دوست داشتم بازی خوب و پرگلی را به نمایش بگذاریم. هیچ وقت هم دنبال دربی های صفر صفر نبودم و برای خودم کارنامه درست کنم.
 
سرمربی استقلال تصریح کرد: من همان کسی هستم که چهار دربی را پشت سر هم بردم. من این شکست را با جان و دل قبول می کنم.
 
مظلومی در پایان درباره احتمال تغییر روی نیمکت استقلال گفت: فعلا تغییراتی نخواهیم داشت. من چسبیده به استقلال نیستم. هر وقت نیاز بود، آمدم وهر وقت نخواستند رفتم. در چهار هفته باقی مانده هنوز شانس قهرمانی داریم و در جام حذفی هم شانس داریم و فینالیست هستیم و به حمایت هواداران نیاز داریم.
 
دربی هشتاد و دوم، بهترین دربی سالهای اخیر
در پایان برنامه آمارنظرسنجی به نمایش در آمد که حدود دو میلیون و ۱۲۷ هزارنفر در آن شرکت کرده بودند و اکثر قریب به اتفاق شرکت کنندگان دربی هشتاد و دوم که با نتیجه ۴ بر ۲ به سود پرسپولیس تمام شده بود را به عنوان بهترین دربی انتخاب کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین