تصاویر/ پیروزی کلینتون و ترامپ در نیویورک

Faradeed

تصاویر/ پیروزی کلینتون و ترامپ در نیویورک

پیروزی در رقابت درون حزبی ایالت «نیویورک» رویای «ترامپ» و «هیلاری» را برای مصاف با یکدیگر در انتخابات نهایی ریاست جمهوری آمریکا که در ۸ نوامبر برگزار می شود، به حقیقت نزدیکتر کرد.
کد خبر: ۱۵۶۸۲
بازدید : ۵۴۶۵
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱
فرادید| پیروزی در رقابت درون حزبی ایالت «نیویورک» رویای «ترامپ» و «هیلاری» را برای مصاف با یکدیگر در انتخابات نهایی ریاست جمهوری آمریکا که در ۸ نوامبر برگزار می شود، به حقیقت نزدیکتر کرد.

به گزارش فرادید، براساس نتایج اولیه انتخابات درون حزبی ریاست جمهوری آمریكا درایالت نیویورك، از پیروزی دونالد ترامپ دررقابت حزب جمهوریخواه ورقابت نزدیك هیلاری كلینتون وبرنی سندرز دراین انتخابات خبر داد.

رای گیری درنیویورك ساعت 9 شب به وقت محلی (5 و 30 دقیقه بامداد چهارشنبه) به پایان رسید. براساس نتایج اولیه شمارش آراء، درحزب جمهوریخواه دونالد ترامپ 68.6 درصد، جان كیسیك 17.8 درصد وتد كروز 13.6 درصد آراء را به دست آوردند.

در حزب دموكرات نیز هیلاری كلینتون حدود 60 درصد وبرنی سندرز حدود 40 درصد آراء را به دست آورده اند اما شبكه خبری سی اِن اِن تاكید كرد كه این نتایج اولیه است و هنوز پیروزی كلینتون قابل پیش بینی نیست.

انتخابات درون حزبی درنیویورك برای كلینتون وترامپ نامزدهای پیشتاز دو حزب دموكرات و جمهوریخواه با توجه به شكست های اخیر آنان بسیار مهم است. پیش بینی می شود كلینتون كه در گذشته سناتور نیویورك هم بوده بتواند در این ایالت در برابر برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت پیروز شود. پیروزی درایالت نیویورك به كلینتون وترامپ درجهت دستیابی به نامزدی نهایی حزب های دموكرات وجمهوریخواه كمك شایانی می كند. 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه