آگهی/ ویزای شینگن تضمینی، فوری، ارزان و معتبر فقط با ویزاکاران

آگهی/ ویزای شینگن تضمینی، فوری، ارزان و معتبر فقط با ویزاکاران

کد خبر: ۳۲۸۲۵
بازدید : ۱۵۲۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴

یکی از تخصص های اصلی آژانسها و موسسات معتبر و دارای مجوز عضو بانک اطلاعات تخصصی ویزا و سفر, ویزاکاران دریافت انواع ویزای شینگن میباشد که به صورت کاملا تضمینی و فوری با ارزان ترین قیمت ممکن همراه با عقد قرارداد رسمی و معتبر و ضمانت کتبی عودت وجه انجام میگیرد.

اخذ ویزای شینگن حتی برای افرادی که رد ویزا و یا به اصطلاح ریجکت شده اند به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن فقط در ویزاکاران

در اینجا توضیح کلی از ویزای شینگن توسط ویزاکاران ارائه میگردد:

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن سندی است که برای سفر به/دیدار از کشورهای منطقه‌ شینگن از جانب مقامات مربوطه برای شخص متقاضی صادر می‌شود.

اتحادیه ی شینگن موافقت نامه ای است که در سال ۱۹۸۵، شش کشور اروپای غربی اقدام به برداشتن مرز بین خود نمودند و از این طریق امکان تردد را بدون داشتن ویزا فراهم نمودند و در طی چند توافق دیگر کشورهای بیشتری از اتحادیه اروپا به آن پیوستند و در حاضر ۲۶ کشور در اروپا از قوانین این پیمان پیروی می کنند. اسامی کشورهای عضو شینگین : ایتالیا، آلمان، فرانسه، اتریش، سوئیس، اسپانیا، بلژیک، دانمارک، لهستان، اسلوونی، استونی، فنلاند، یونان، مجارستان، لتونی، لیتوانی، لوکرامبورگ، مالت، هلند، بلژیک، سوئد، اسلوواکی، جمهوری چک، نروژ،پرتغال، ایسلندو لیختن اشتاین. کسانی که از هر یک از کشورهای عضو شینگن, ویزای شینگن دریافت کرده اند، بدون محدودیت می توانند به هر یک از این کشورها سفر نمایند. البته توجه داشته باشید، ورود شما حتما بایستی از کشوری که ویزا دریافت کرده اید باشد و خطوط هواپیمایی حتی می توانند از سوار کردن شما به هواپیما جلوگیری نمایند. ضمنا دریافت ویزای شینگن به منزله ورود شما به اتحادیه شینگن نمی باشد و افسرهای پلیس بخش مهاجرت کشورهای عضو شینگن مستقر در فرودگاها می توانند از ورود شما ممانعت به عمل آورند.به عنوان مثال سفارت فرانسه بسیار تاکید می کند که در هنگام مسافرت به آن کشور بایستی سایر مدارک از قبیل رزرو هتل، پرواز برگشت به ایران، بیمه مسافرتی،و پول نقد به اندازه کافی را داشته باشید. درخواست ویزای شیگن از هر یک از کشورهای عضو در صورتی امکانپذیز می باشد که بیشتریت زمان را در آن کشور اقامت داشته باشید.آگهی/ ویزای شینگن تضمینی، فوری، ارزان و معتبر فقط با ویزاکاران

26 کشور عضو معاهده شنگن عبارتند از:

آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن اشتاین و سوئیس

ویزای شینگن آلمان, ایتالیا, فرانسه, یونان, اتریش و پرتغال در نیازمندی تخصصی ویزا و سفر ویزاکاران از طریق موسسات معتبر و متخصص در اخذ ویزا دریافت میگردد.

تاریخچخ عضویت به پیمان شنگن

14 ژوئن 1985 (نسخه اوليه) : بلژيك، فرانسه، آلمان غربي، لوكزامبورگ، هلند - 3 اكتبر 1990: اتحاد دو آلمان و امضاء مجدد اين كشور به عنوان كشوري واحد - 27 نوامبر 1990 : ايتاليا - 25 ژوئن 1992: پرتغال، اسپانيا - 6 نوامبر 1992: يونان - 28 آوريل 1995: اتريش - 19 دسامبر 1996: دانمارك، فنلاند، ايسلند، نروژ و سوئد - 1 مه 2004:‌ قبرس، چك، استوني، مجارستان، لايوتا، ليتواني، مالت، لهستان، اسلواكي، اسلوني - 26 اكتبر 2004:‌ سوئيس - 1 ژانويه 2007:‌ بلغارستان، روماني


ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شینگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شینگن گردد.

ویزای نوع A

ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شینگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شینگن برساند.:Bویزای نوع

ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شینگن می شوند.

ویزای نوع C

مدت ماندن با ویزای شینگن در هر بازه زمانی ۱۸۰ روزه ۹۰ روز می باشد و یا به عبارتی در هر ۶ ماه می توانید فقط 90 روز در اتحادیه شینگن مقیم شود وچناچه اگر می خواهید بیشتر از این مدت بمانید بایستی در خواست اقامت از سفارت مربوطه نمایید. ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان از آن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شینگن وارد و از آن خارج شوند. 

ویزای نوع D

شما میتوانید باویزای شینگن به تمامی کشورهای عضو پیمان شنگن اروپا سفر نمایید که البته بسیاری از ایرانیان رویای سفر به اروپا را در سر دارند و برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزا الزامی است, برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا بهتر است از طریق محدوده شنگن اقدام کنید. در صورتی کهویزای شینگنداشته باشید دیگر کشورهای اتحادیه اروپا نظیر آلمان, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا, هلند, سوئیس, سوئد و ... به راحتی به شما ویزا خواهند داد

آگهی/ ویزای شینگن تضمینی، فوری، ارزان و معتبر فقط با ویزاکاران.

کشورهای اتحادیه اروپا را نباید با کشورهای محدوده شنگن اشتباه نمود. برای مثال نروژ و ایسلند بخشی از شنگن هستند اما جزو اتحادیه اروپا نیستند. یا مثلا انگلستان و ایرلند عضو اتحادیه اروپا هستند اما جزو محدوده شنگن نیستند. به همین دلیل ویزا (روادید) انگلستان و ایرلند جهت ورود به شنگن بی اعتبار است و ساکنین و اتباع انگلستان و ایرلند باید به هنگام ورود و خروج از کشورهای عضو شنگن مورد کنترل مرزی قرار بگیرند.

اما کشورهایی نیز وجود دارند که از اعضای اتحادیه اروپا نبوده اما از طریق بستن قرادادهای مخصوص بخشی از محدوده شنگن بشمار میروند. برای مثال نروژ و ایسلند عضوی از اعضای اتحادیه اروپا نیستند اما عضو قرارداد شنگن هستند. به همین دلیل ویزاهای صادر شده از سوی نروژ و ایسلند جهت ورود به همه کشورهای عضو شنگن معتبر است و اتباع و ساکنین این دو کشور نیز بدون عبور از هر گونه کنترل مرزی به همه کشورهای عضو محدوده شنگن داخل و خارج میشوند.

اگر قصد خروج از کشور جهت مسافرت در کشورهای عضو پیمان شینگن (اتحادیه اروپا) را بصورت کوتاه مدت و یا بلند مدت داریدبا مشاوران مجرب , با سابقه و معتبر ما تماس بگیرید تا با بهترین و ارزانترین راه اخذ ویزای شینگن را به شما نشان دهند. ویزای شنگن با همراهی تورهای اروپا برای اکثر کشورهای اروپایی نیز امکان پذیر است.

دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده‌ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل مواجه می‌کند. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و کوچک‌ترین بی‌دقتی در این مورد به معنای اجبار برای آغاز دوباره‌ی مراحل درخواست ویزا و تلف شدن زمان و حتی محرومیت از ارائه‌ی دوباره درخواست است.

برای اجتناب از این مشکل، وب‌سایت اطلاع‌رسانی ویزای شینگن ویزاکاران اقدام به گردآوری و پاسخگویی سؤالات متداول در مورد آن از طریق تماس شما با موسسات و وکلای معتبر معرفی شده از طرف ویزاکاران مسیر رسیدن به ویزای شینگن را بسیار سهل و آسان نموده است.

ساکنین و اتباع کشورهای قاره آمریکا (غیر از چند کشور معدود مثل کلمبیا، پرو، بولیوی و) و ساکنین و اتباع قاره استرالیا و کشورهای ژاپن،کره جنوبی و مالزی نیازی به گرفتن ویزای شینگن ندارند و می‌توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز به این کشورها وارد و یا خارج شوند.

چهار نوع ویزای شینگن وجود دارد که اکثرا ویزای مورد درخواست ایرانی‌ها، ویزای توریستی و نوع C آن می باشد.

ویزای نوع A ویزای ترانزیت است؛ یعنی مسافر نمی‌تواند از فرودگاه خارج گردد، فقط می‌تواند در یکی از فرودگاه‌های شینگن پرواز خود را عوض نموده و به کشوری در خارج از شینگن برود.

ویزای نوع B ویزای عبور می باشد؛ یعنی مسافر می‌تواند از فرودگاه خارج شده و از شینگن به عنوان منطقه عبوری استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشوری در خارج از محدوده شینگن برساند.

ویزای نوع D ویزای بلندمدت می باشد که معمولا بازرگانان از آن استفاده می ‌کنند تا بتوانند چندین بار به شینگن وارد و با از آن خارج شوند.

با راه ‌اندازی سیستم «وی آی اس» که سامانه اطلاعات ویزای کشورهای عضو شینگن است، اطلاعات جامع ویزاها در این سیستم ثبت می ‌شود و در مرزهای ورودی شینگن در اختیار مقامات مرزی قرار می‌گیرد که سبب گردید قوانین اخذ ویزا و ورود به شینگن یکپارچه ‌تر گردید.

تعیین وقت مصاحبه ویزای شینگن

به یاد داشته باشید که قبل از آماده کردن مدارک ، برای تعیین وقت سفارت اقدام نمایید. درخواست تعیین وقت با توجه به سفارت کشور مورد نظر، به صورت حضوری، تلفنی یا اینترنتی به مسافر داده می‌شود. بهتر است از ۲ ماه قبل سفر ، برای تعیین وقت سفارت اقدام نمایید.

وقت سفارت آلمان, فرانسه, ایتالیا, یونان, اتریش و پرتغال برای ویزای شینگن توسط کارگزاران مستقیم و معتبر تعیین وقت مصاحبه در ویزاکاران به صورت تضمینی در کوتاه ترین زمان و با قیمت ارزان انجام میگیرد.

فرم تکمیل شده درخواست ویزا

اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری تکمیل فرم درخواست ویزای آن کشور است که باید از سفارت مربوطه به صورت حضوری یا اینترنتی دریافت شود. این فرم را باید به همراه مدارک مورد نیاز دیگر در زمان مصاحبه ارائه نمایید.

هرچند که این کشورها عضو شینگن هستند و ویزای آنها، ویزای شینگن محسوب می گردد، اما فرم درخواست برای هر کشوری متفاوت می باشد، بنابراین مثلا برای درخواست ویزای آلمان نباید به سفارت فرانسه مراجعه نمود.

مدارک لازم ویزای شینگن به شرح زیر می باشد:

شناسنامه ایرانی

گذرنامه

ترجمه ‌ی رسمی شناسنامه با فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه.

کارت ملی

پاسپورت قدیمی و کپی از صفحات مهم

مدارک و ودیعه از زمان اقدام برای ویزا تا زمان برگشت از سفر بصورت امانت میماند.

مشاغل دولتی: (معرفی نامه از محل کار با ذکر سمت شغلی به همراه اصل لیست بیمه و 3 عدد از آخرین فیشهای حقوقی- حكم كارگزيني - كارت يا حكم بازنشستگي - براي دانش آموزان و دانشجويان گواهي اشتغال به تحصيل )

اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بعد از تاریخ درخواست ویزا باشد.

کپی گذرنامه را تنها از صفحات یک تا پنج و همین‌طور صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، تهیه نمایید.

سه قطعه عکس رنگی

در صورتی که عکس همراهان در گذرنامه‌ی متقاضی باشد، باید برای همراهان نیز دو قطعه عکس در مدارک در نظر گرفته شود.

اسناد رسمی شغلی و منابع مالی

گواهی اشتغال به کار که برروی سربرگ رسمی، با امضای مدیر عامل و ذکر سمت شغلی، حقوق ماهانه و مدت زمان اشتغال به کار الزامی می باشد.

که این مدارک به همراه ترجمه‌ آنها به سفارت ارائه داده می شود.

پرینت حساب بانکی که گردش سه ماه آخر و مانده حساب که روی سربرگ انگلیسی بانک و مهر شده باشد.

در صورت داشتن بیمه کاری، سوابق سه ماه آخر قبل درخواست ویزا.

در صورت داشتن سند ملکی به نام شخص درخواست کننده؛ اصل و ترجمه‌ سند که اصل سند هنگام تحویل بقیه مدارک به مسافر بازگردانده خواهد شد.

هزینه ویزای شینگن در ویزاکاران به علت حذف واسطه های امور مربوط به اخذ ویزا با ارزان ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارگزاران مستقیم تعیین میگردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه