جنجال برنامه های نوروزی صداوسیما ادامه داد
کد خبر: ۳۵۲۴۲
بازدید: ۷۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
طبق اعلام قبلی قرار بود «جنگ شبانه دورهمی» در ایام نوروز از شبکه نسیم پخش شود اما شب گذشته این اتفاق نیفتاد به جای جنگ نوروزی، یکی از قسمت های معمول این برنامه روی آنتن رفت.
 
به گزارش خبرآنلاین، دوشنبه شب سی ام اسفند ماه برخلاف آنکه قرار بود ویژه جنگ نوروزی برنامه «دورهمی» روی آنتن برود، قسمت اول از سرى دوم دورهمى، از شبكه نسيم پخش شد.
 
پيش از اين طبق اخبار منتشر شده، قرار بود در ايام نوروز جنگ شبانه دورهمی روی آنتن برود که چنین نشد و یکی از قسمت های عادی برنامه پخش شد. ماجرا از قول روابط عمومی برنامه به این شرح است: «به علت تغییرات در انتخاب قسمت های ضبط شده و نبودن فرصت كافى، تا ساعت ٩ شب تدوين برنامه توسط عوامل ما به اتمام نرسيد. لذا شبكه محترم نسیم نسبت به تدوين سریع قسمت انتخابی اقدام نمود تا در زمان مقرر آماده پخش شود.
 
به همین منظور کار كيفيت مورد رضايت را نداشت و عدم وجود تيتراژ نیز به همين دليل بود.
 
با پوزش از اشکالات به وجود آمده، اعلام می‌شود از این پس پخش مجموعه دورهمی در روزهاى پنج شنبه ساعت ٢١، جمعه و شنبه ساعت ٢٣ است. »
 
پیش از این نیز پخش قسمت جدید مجموعه «کلاه قرمزی» به مشکل برخورده بود و مسئولان صداوسیما به جای قسمت های جدید بخشی از «کلاه قرمزی» پخش شده در دو سال قبل را روی آنتن فرستادند.
برچسب ها: جنجال ، صدا و سیما