الله‌کرم: من‌را شخصیتی چماق بر دوش می‌‌بینند
کد خبر: ۳۵۳۶۴
بازدید: ۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
رییس شورای هماهنگی انصار حزب‌الله گفت:‌ من هم دستی در مهندسی دارم و هم دکتری مدیریت که شما هرگز فکرش را نمی‌کردید. بلکه بنده را شخصیتی چماق بر دوش می‌‌بینند.

به گزارش ایلنا حسین الله‌کرم پس از ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر تهران در نشست خبری گفت: شما خبرنگار سیاسی هستید و بنده را عضوی از انصار حزب‌الله می‌دانید که فرضا از کوی دانشگاه تا مسائل مربوط به ۸۸ دخالت داشته‌ام اما اگر در ۸۸ حضور داشتیم، خیابان‌ها را آتش نزدیم.

او ادامه داد: اگر به اشرافی‌گری آقای هاشمی و برخی ساختارشکنی‌ها به بهانه توسعه سیاسی در دوره خاتمی اعتراض داشتیم، علم و کتل حسین را آتش نزدیم اما چنین شناختی از بنده وجود دارد.

رییس شورای هماهنگی انصار حزب الله با اشاره به سوابق خود در هشت سال دفاع مقدس، گفت: بنده در یک عملیات شناسایی چهل روز فعالیت کردم که در دنیا سابقه ندارد.

الله‌کرم با بیان اینکه به لحاظ تحصیلاتی شاید در این دوره کسی تحصیلکرده‌تر از من پیدا نکنید، اظهار کرد:  من هم دستی در مهندسی دارم و هم دکتری مدیریت که شما هرگز فکرش را نمی‌کردید. بلکه بنده را شخصیتی چماق بر دوش می‌‌بینند.

او درباره علت حضورش در انتخابات شورای شهر تهران گفت:‌بنده به میدان آمدم چرا که فکر می‌کردم احتمال دارد جریان فتنه بخواهد وارد شورا شود و به این دلیل وارد عرصه شدم. به این دلیل به میدان آمدم که فکر کردم انتخابات یک سنگر است.

برچسب ها: الله کرم ، شورای شهر