قتل خياط در بازار ارامنه

قتل خياط در بازار ارامنه

جسد خياط جوان كه بعد از قتل در بازار ارامنه به آتش كشيده شده بود، كشف شد.
کد خبر: ۳۶۴۰
بازدید : ۱۵۲۰
۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
جسد خياط جوان كه بعد از قتل در بازار ارامنه به آتش كشيده شده بود، كشف شد.
 
به گزارش جوان، ساعت يك و 30 دقيقه بامداد ديروز قاضي منافي آذر، بازپرس ويژه قتل از دادسراي جنايي پايتخت با تماس تلفني مأموران كلانتري 113 بازار از كشف جسد سوخته پسر جواني در بازار ارامنه با خبر و در محل حاضر شد.
 
 محل حادثه معبري نزديكي كارگاه‌هاي خياطي راسته بازار ارامنه و جسد متعلق به پسري 25 ساله به نام حسن بود. تحقيقات نشان داد آتش‌نشانان براي خاموش كردن آتش ضايعات كارگاه‌هاي خياطي در محل حاضر شده بودند كه با جسد مواجه مي‌شوند.
 
 تحقيقات ميداني نشان داد شغل مقتول خياطي است و در كارگاهي توليدي مشغول كار بوده است. تيم جنايي متوجه شدند حسن در مكان ديگري به قتل رسيده و در حالي كه پاهايش با سيم مفتول بسته شده بود با پتو به اين مكان منتقل و سپس سوزانده شده است.
 
پسر دايي مقتول كه ماجرا را به پليس خبر داده بود، گفت: من و حسن و چند نفر ديگر از شهرستان به اينجا آمده‌ايم و در اين كارگاه كار مي‌كرديم. چند ساعت قبل حسن با يكي از دوستانش به نام شهاب قرار داشت. ما از او خبري نداشتيم تا اينكه متوجه آتش‌سوزي شديم.
 
شهاب وقتي مورد تحقيق قرار گرفت، گفت: من و حسن با هم شام خورديم. او به كارگاه خياطي رفت و قرار شد ساعتي بعد پيش من بيايد و با هم براي چسباندن آگهي روي ديوار به خيابان برويم اما او نيامد تا اينكه پسر دايي‌اش خبر قتل او را به من داد. مأموران در صحنه حادثه سه پسر جوان را به عنوان مظنون حادثه بازداشت كردند.
 
 جسد به دستور قاضي منافي آذر براي انجام آزمايش‌هاي لازم و مشخص شدن دليل اصلي مرگ به پزشكي قانوني فرستاده شد. تحقيقات از متهمان براي روشن شدن زواياي پنهان حادثه ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه