مقتول تلوتلوخوران با گردن بریده روی زمین افتاد!
ردپای دو مظنون در قتل مرد کارتن خواب

مقتول تلوتلوخوران با گردن بریده روی زمین افتاد!

قتل مرد کارتن خواب به دست افراد ناشناس کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت را با یک معمای جنایی روبرو کرد.این جنایت در حالی رخ داده که پلیس به دو مرد ناشناس در این رابطه مظنون است.
کد خبر: ۳۸۷۲
بازدید : ۱۹۹۷
۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۹
قتل مرد کارتن خواب به دست افراد ناشناس کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت را با یک معمای جنایی روبرو کرد. این جنایت در حالی رخ داده که پلیس به دو مرد ناشناس در این رابطه مظنون است.
 
به گزارش خبرآنلاین، صبح امروز 22 شهریور ماه تلفن کشیک قتل به صدا در آمد. آن سوی خط ماموری از کلانتری 132 نبرد بود که وقوع یک فقره قتل در خیابان شاه آبادی در محدوده پیروزی را به بازپرس کشیک گزارش می داد.
 
با اعلام این خبر، تیمی از کارشناسان حفظ صحنه جرم، تشخیص هویت و پزشکی قانونی به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به دستور قاضی ایلخانی،بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت وارد محل جنایت شدند.
 
پس از انجام معاینات اولیه که حکایت از این داشت که مقتول با یک ضربه جسم برنده نظیر چاقو به ناحیه گردن به قتل رسیده، جسد جهت انجام معاینات دقیق تر به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی فرستاده شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم مامور رسیدگی به این پرونده شدند.
 
بررسی های اولیه ماموران حکایت از این داشت که مقتول مردی حدودا 30 ساله به نام علی است.یکی از همسایه ها در اظهاراتش به ماموران گفت: ساعت 10 و نیم صبح بود داشتم در خیابان شاه آبادی حرکت می کردم که متوجه شدم مردی تلوتلوخوران در حال حرکت است . کمی که نزدیک تر شد دیدم از ناحیه گردن در حال خونریزی است رفتم جلو که به او کمک کنم که با همان حال به روی زمین افتاد بعد هم مردم جمع شدند و پلیس و اورژانس را با خبر کردند.
 
کارآگاهان پلیس در حالی تحقیقات در خصوص علت و انگیزه قاتل یا قاتلان از این جنایت را آغاز کرده اند که به دو مرد کارتن خواب دیگر که تا قبل از حادثه با مقتول بوده اند مظنون هستند.
 
تحقیقات در زمینه این پرونده در شعبه هشتم بازپرسی ویزه قتل دادسرای امور جنایی ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین