یک لحظه غفلت،باعث ربودن دختر8ماهه شد

Faradeed

یک لحظه غفلت،باعث ربودن دختر8ماهه شد

ساعت 11:30 دقیقه پنجشنبه- 29 تیر- گزارش ربوده شدن دخترک 8 ماهه در خودروی پراید مسروقه، به مأموران کلانتری 169 مشیریه اعلام شد.
کد خبر: ۴۰۵۵۰
بازدید : ۸۴۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
به گزارش ایران، ساعت 11:30 دقیقه پنجشنبه- 29 تیر- گزارش ربوده شدن دخترک 8 ماهه در خودروی پراید مسروقه، به مأموران کلانتری 169 مشیریه اعلام شد.
 
به‌دنبال اعلام این خبر و با دستور بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت مأمور رسیدگی ویژه به پرونده شدند.

پدر «بنیتا»  گفت: «سه روز است که از دخترم بی‌خبرم و نمی‌دانم چه اتفاقی برایش رخ داده است. روز حادثه به همراه همسر و دخترم می‌خواستیم به شهرستان برویم. دخترم روی صندلی عقب بود که ماشین را از داخل پارکینگ بیرون آوردم.
 
بعد هم پیاده شدم تا در پارکینگ را ببندم. همسرم هم داخل حیاط بود که ناگهان سارقی پشت فرمان ماشین نشست. همان موقع با عجله بیرون دویدم و فریادزنان خودم را روی ماشین انداختم، اما سارق بی‌رحم پس از زیرگرفتن من، در چشم به هم زدنی با سرعت متواری شد.
 
حالا هم بی‌صبرانه منتظر دریافت خبری از دخترکوچولویمان هستیم و امیدواریم هرچه سریع‌تر مأموران پلیس او را به ما بازگردانند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه