تصاویر/ حمله مرگبار بر خانه شهرک‌نشینان صهیونیست

Faradeed

تصاویر/ حمله مرگبار بر خانه شهرک‌نشینان صهیونیست

کد خبر: ۴۰۵۶۶
بازدید : ۷۳۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
فرادید| یک جوان فلسطینی، روز گذشته با سلاح سرد به گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست در شمال غرب رام‌الله حمله کرد و ۳ نفر از آ‌ن‌ها را از پای درآورد.

به گزارش فرادید، این جوان فلسطینی توانست خود را به داخل شهرک صهیونیست‌نشین حلمیش برساند و در آنجا ۴ شهرک‌نشین را به سلاح سرد مورد حمله قرار داد که در نهایت ۳ نفر از آن‌ها بر اثر شدت جراحات وارده کشته شدند و نفر چهارم هم دچار جراحت شدیدی شده است.

پایگاه خبری عبری‌زبان «والا» خاطرنشان کرد که نظامیان صهیونیست به سمت این جوان فلسطینی تیراندازی و او را مجروح و بازداشت کرده‌اند. این منبع وضعیت مجری عملیات را وخیم اعلام کرده است.

طبق این گزارش، این جوان فلسطینی به منزلی در شهرک حلمیش حمله کرده و همین مساله موجب ایجاد موجی از رعب و وحشت بر این شهرک شده و بسیاری از شهرک‌نشینان از ترس، این شهرک را ترک کرده‌اند.

منابع فلسطینی نیز اعلام کردند که مجری این عملیات «عمر عبدالجلیل عبد» جوان ۲۰ ساله فلسطینی ساکن شهرک «کوبر» در شمال رام‌الله می‌باشد. این عملیات در پاسخ به جنایات روز گذشته نظامیان اسرائیلی در قدس و مسجد الاقصی و شهادت ۴ فلسطینی در «جمعه خشم» بوده است. 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه