همه منتظر سدان کوچک ولوو
اس 60 جدید با طرح و مهندسی نوینی به بازار می‌آید

همه منتظر سدان کوچک ولوو

نقش مدل اس 60 به دلیل فروش چشمگیری که همواره از آن خود کرده و نیز مدل‌های متنوعی که در قالب استیشن،کراس یا سدان از سری 60 به بازار آمده یک نقش ویژه بوده و ازینرو انتظار می‌رود اس 60 مدل 2019 یک خودروی انقلابی باشد که علاوه بر پلت فورم جدید از یک مجموعه موتور هیبریدی مدرن هم سود می‌برد.
کد خبر: ۴۷۵۸۲
بازدید : ۲۰۰۶
۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
فرادید| اگر طراحی نسل جدید سدان متوسط و لوکس شرکت ولوو را می‌پسندید و در عین حال از طرفداران این برند می‌باشید خبر خوبی اخیرا منتشر شده که می تواند کام شما را شیرین سازد. ولوو گویا طراحی نسل جدید سدان اس60 را به طراحی مدل اس90 سپرده و در این راستا نخستین رندرهای دیجیتال از این مدل خبر از شباهت آشکار فرم طراحی اس 60 به تولیدات متاخر ولوو دارد.
همه منتظر سدان کوچک ولوو 
به گزارش فرادید، از حدود 5 سال پیش که ولوو وارد دوره جدیدی از تولید خودرو شد و زبان طراحی خود را تغییر داد، محصولات این شرکت شمایلی جذاب‌تر از  هر زمان دیگر به خود گرفته و فروش بیشتری را عاید شرکت کردند به طوری که هم‌اینک میزان فروش و سود سالانه ولوو رکورد زده است. در صورت معرفی اس60 جدید، این ششمین محصول تازه برند ولوو پس از عرضه ایکس‌سی90، اس90، وی 90، ایکس‌سی60 و ایکس‌سی40 در بازار بعد از سال 2012 است که هر یک توانسته‌اند جریانی تازه در کلاس خود به پا کنند.
 
همه منتظر سدان کوچک ولوو 
این بین نقش مدل اس 60 به دلیل فروش چشمگیری که همواره از آن خود کرده و نیز مدل‌های متنوعی که در قالب استیشن،کراس یا سدان از سری 60 به بازار آمده یک نقش ویژه بوده و ازینرو انتظار می‌رود اس 60 مدل 2019 یک خودروی انقلابی باشد که علاوه بر پلت فورم جدید از یک مجموعه موتور پلاگین - هیبرید مدرن با کد تی8 هم سود ببرد. همین انتظار بالا اما موجب شده ولوو کار طراحی این خودرو را به بهترین طراحان خود بسپارد و نخستین رندرهای منتشر شده از اس60 خبر از تولید یک سدان سوئدی انقلابی با فرمی پویا و جذاب می‌دهد.
همه منتظر سدان کوچک ولوو 
گفته می‌شود سری 60 فعلا در 2 گونه اس 60 (سدان) و وی60 (استیشن) در حال آماده‌سازی بوده و اخیرا تصاویری از آزمایش آنها توسط مهندسان ولوو در سوئد نیز منتشر شده است. گزارش‌های غیررسمی از رونمایی قریب‌الوقوع ولوو از سری اس 60 در اواسط تابستان 2018 خبر می‌دهند در حالی که گفته شده تولید این محصول جذاب از ابتدای 2019 شروع می‌گردد. گویا ایالات متحده آمریکا هم اولین کشوری است که قرار است اس 60 جدید در آنجا به فروش برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه