قتل ناپدری برای عشق

قتل ناپدری برای عشق

پسر جوانی که در جریان مشاجره و درگیری ناپدری دختر جوانی را با چاقو به قتل رسانده بود، پس از محاکمه به قصاص محکوم شد. سوم آبان سال 93، مأموران پلیس اسلامشهر به‌دنبال تماسی از بیمارستان این شهرستان درجریان کشته شدن مرد میانسالی قرارگرفتند که جسد خونینش به بیمارستان انتقال یافته بود.
کد خبر: ۴۷۶۴۵
بازدید : ۱۱۴۴
۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
قتل ناپدری برای عشق 
 
پسر جوانی که در جریان مشاجره و درگیری ناپدری دختر جوانی را با چاقو به قتل رسانده بود، پس ازمحاکمه به قصاص محکوم شد. سوم آبان سال 93، مأموران پلیس اسلامشهر به‌دنبال تماسی از بیمارستان این شهرستان درجریان کشته شدن مرد میانسالی قرارگرفتند که جسد خونینش به بیمارستان انتقال یافته بود.
 
پس از حضور مأموران دربیمارستان و بررسی‌های مقدماتی، جسد با دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه نیز تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی مأمور تحقیق دراین باره شدند. یکی از فرزندان مقتول به مأموران گفت: «از چندی قبل خواهر ناتنی‌مان با پسر جوانی به نام «رسول» آشنا شده بود.
 
شب قبل هم آنها باهم بیرون رفته بودند که پدرم دراوج عصبانیت، وقتی موضوع را فهمید منتظر نشست تا پسرغریبه را بگیرد و تحویل پلیس بدهد. اما همین که آنها به مقابل خانه رسیدند و پدرم به طرف رسول هجوم برد او برای فرار با چاقو به پدرم حمله کرد و پس ازوارد کردن ضربه‌ای از محل متواری شد.»
 
در حالی که تحقیقات برای دستگیری متهم به قتل فراری آغاز شده بود او با اطلاع از مرگ پدر دختر مورد علاقه‌اش خود را به پلیس معرفی کرد که پس از تحقیق و بازجویی و اعتراف، روانه زندان شد. پس از تکمیل تحقیقات و صدورکیفرخواست، پرونده برای رسیدگی و محاکمه به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.
 
در این جلسه متهم به قاضی زالی -رئیس دادگاه- و قاضی اسلامی-مستشارعالی- گفت: «من و پریسا- دخترخوانده مقتول- قرار ازدواج داشتیم اما به خاطر مشکلات پیش آمده ازاین کار منصرف شده بودم. آن شب هم پریسا با من تماس گرفت و خواست دنبالش بروم و او را به خانه برسانم. من هم همین کار را کردم. ساعتی بعد او دوباره تماس گرفت و مدعی شد پدرخوانده‌اش می‌خواهد مرا ببیند و از من تشکر کند.
 
من هم آنجا رفتم، اما آنها مرا گرفتند و گفتند تحویل پلیس می‌دهند. درحالی که با شنیدن این حرف خیلی ترسیده بودم و نمی‌دانستم باید چه کار کنم تصمیم گرفتم با چاقو پیرمرد را بترسانم که یک ضربه به او خورد و فرار کردم. به هیچ عنوان هم قصد و انگیزه‌ای برای قتل نداشتم.
 
حالا هم از خانواده مقتول درخواست می‌کنم به خاطرخدا مرا ببخشند و به جوانی‌ام رحم کنند. من به هیچ عنوان قصد کشتن کسی را نداشتم و آن شب هم فقط برای کمک به دخترشان او را به خانه رساندم.» قضات پس از شنیدن اظهارات متهم وارد شور شدند و پسر جوان را به قصاص محکوم کردند.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
خواندنی‌ها
زایمان‌های توریستی
گزارشی از تب فراگیر زایمان زنان باردار شهر‌های مختلف کشور در تهران

زایمان‌های توریستی

چشم‌انداز اقتصادی جهان تا ۲۰۲۴
اکونومیست (EIU) در تازه‌ترین پیش‌بینی خود اعلام کرد:

چشم‌انداز اقتصادی جهان تا ۲۰۲۴

چرا بنزین گران شد؟
۱۲ دلیل برای تصمیم سخت بنزینی

چرا بنزین گران شد؟