حبس و تبعید به جرم آزار زن

حبس و تبعید به جرم آزار زن

چهار جوان که به دنبال کار وارد شرکتی شده و زنی را مورد تعرض قرار داده ‌بودند، به شلاق و تبعید محکوم شدند. یک سال قبل زنی به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی افرادی مورد تعرض قرار گرفته ‌است.
کد خبر: ۴۷۷۸۳
بازدید : ۹۵۱
۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
 چهار جوان که به دنبال کار وارد شرکتی شده و زنی را مورد تعرض قرار داده ‌بودند، به شلاق و تبعید محکوم شدند. یک سال قبل زنی به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی افرادی مورد تعرض قرار گرفته ‌است. او گفت: من و خواهرزاده‌ام یک شرکت کاریابی تأسیس کرده ‌بودیم و با هم کار می‌کردیم. یک روز چهار جوان برای ثبت‌نام به شرکت ما مراجعه کردند و بعد از ثبت‌نام باید به ما پولی می‌دادند.
 
یکی از آنها به خارج از دفتر رفت که از عابربانک پول بگیرد و سه نفر دیگر در دفتر ماندند. آنها به سمت من حمله کردند و مرا به اتاقی برده و مورد آزارواذیت قرار دادند. وقتی نفر چهارم برگشت، او هم مرا مورد آزار قرار داد و بعد آنها از شرکت خارج شدند و من را تهدید کردند، درصورتی‌که شکایتی بکنم با من برخورد می‌کنند.
 
بعد از شکایت این زن و آغاز تحقیقات، مأموران با شماره‌تلفن‌هایی که از چهار جوان به دست آورده بودند آنها را شناسایی و بازداشت کردند. چهار جوان به تعرض به زن جوان اعتراف کردند و گفتند: هیچ نقشه ‌ازپیش‌طراحی‌شده‌ای نبود و ما می‌خواستیم از طریق این شرکت کار پیدا کنیم، اما یک‌دفعه به ذهنمان رسید که این فرد را مورد تعرض قرار دهیم.

 با پایان گفته‌های متهمان، پرونده برای محاکمه آماده ‌شد. چهار متهم در برابر قضات ایستادند و باوجود اینکه پیش از این به تعرض با زور اعتراف کرده ‌بودند، این‌بار مدعی شدند اجباری در کار نبوده و زن جوان خودش راضی به این کار بوده ‌است. با توجه به اینکه تعرض با اجبار مورد تأیید پزشکی‌قانونی هم قرار نگرفت، در نهایت قضات، چهار جوان را به ٩٩ ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند.
برچسب ها: آزار حبس تبعید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه