پورشه انتخاب مردم، هوندا انتخاب کارشناسان
بهترین شاسی‌بلندهای جهان به انتخاب وب‌سایت آمریکایی ادموندز

پورشه انتخاب مردم، هوندا انتخاب کارشناسان

این حجم از تفاوت بین انتخاب‌های مردمی و نظرات کارشناسان حاکی از اختلاف‌های اساسی در نگاه دو سوی قضیه دارد جایی که کارشناسان دست روی خودروهای ارزان‌تر و پرفروش‌تر گذاشته اما مردم دل به محصولات لوکس‌تر و کمیاب‌تر بسته‌اند.
کد خبر: ۴۷۹۱۱
بازدید : ۱۴۸۹
۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۷

فرادید| از جمله سایت‌های جذاب خودرویی که همواره با پایان یافتن سال میلادی دست به انتخاب و رده‌بندی بهترین خودروهای جهان می‌زند، وب‌سایت یا مجله الکترونیکی ادموندز است که بیش از ویژگی‌های فنی و ابعاد تبلیغاتی روی نظر مخاطبان و تجربه خریداران خودرو مانور داده و اطلاعات ناب از هر اتومبیلی را از این طریق در اختیار مراجعه‌کنندگانش قرار می‌دهد. ادموندز برای امسال 2 فهرست جداگانه ازنگاه خود و نگاه مشتریان در 2 جدول 25 تایی آماده کرده و آنها را به عنوان اس‌یووی‌های برتر سال اعلام کرده که در خلال آنها چند نام آشنا برای مصرف‌کنندگان ایران دیده می‌شود، خودروهایی که در بازار ایران سال‌هاست روی موج محبوبیت قرار داشته و به عنوان ساخته‌های عمدتا شرقی، توانسته‌اند اعتماد مشتریان را همپای بهترین اتومبیل‌های اروپایی جلب کنند.

پورشه انتخاب مردم، هوندا انتخاب کارشناسان

به گزارش فرادید، ساخته‌های هوندا، هیوندای، تویوتا، سوبارو، میتسوبیشی، نیسان و کیا البته در این فهرست تنها نبوده‌اند و چشم در چشم رقبای آمریکایی و اروپایی رقابتی نفسگیر را برای کسب بهترین جایگاه کلید زده‌اند. گرچه در این فهرست‌بندی‌ها، مبنای اصلی مجله ادموندز و مخاطبانش روی ارزش خرید خودرو بوده اما در نهایت چیزی که به نظر می‌رسد جالب است پیوستگی توامان اس‌یووی‌های برتر این فهرست با پرفروش‌ترین خودروهای سال بوده که نشان می‌دهد دقت انتخاب‌ها بالا و کیفیت آنها مثال‌زدنی است. در عین حال نگاهی به پیروزی شاسی‌بلند ژاپنی هوندا سی‌آر-وی که در فهرست 25 اس‌یووی برتر جهان از نگاه مجله ادموندز توانسته بالاتر از تویوتا راو4، کیا سورنتو و هیوندای سانتافه قرار گیرد، نشان می‌دهد در مقایسه با انتخاب مردم این کارشناسان هستند که به مسائلی نظیر قیمت مناسب و قابلیت دسترسی عمومی به یک خودرو بهای بیشتری می‌دهند.

پورشه انتخاب مردم، هوندا انتخاب کارشناسان

تفاوت فهرست مشتریان و مخاطبان

این حجم از تفاوت بین انتخاب‌های مردمی و نظرات کارشناسان حاکی از اختلاف‌های اساسی در نگاه دو سوی قضیه دارد جایی که کارشناسان دست روی خودروهای ارزان‌تر و پرفروش‌تر گذاشته اما مردم دل به محصولات لوکس‌تر و کمیاب‌تر بسته‌اند. فهرست اول به انتخاب مردم کوچه و بازار است، اغلب انتخاب‌ها هم از بین خودروهای بزرگ و لوکس انتخاب شده گرچه انتخاب کنندگان بعضا دست به گزینش برخی خودروهای کوچک مثل شورولت تراکس هم زده‌اند.

فهرست انتخابی مردم

1 پورشه ماکان

2 شورولت تراکس

3 سوبارو کراس‌ترک

4 کیا سورنتو

5 مزدا سی‌ایکس5

6 مازراتی لوانته

7 سوبارو اوت بک

8 تویوتا راو4 هیبرید

9 آئودی کیو5

10 لینکلن ام‌کاسی

11 ولوو ایکس‌سی70

12 مزدا سی‌ایکس9

13 هوندا سی‌آر-وی

14 ب.ام.و ایکس6

15 ب.ام.و ایکس5

16 نیسان پت فایندر

17 سوبارو فارستر

18 نیسان مورانو

19 میتسوبیشی ای‌اس‌ایکس

20 آئودی اس‌کیو5

21 دوج دورانگو

22 ب.ام.و ایکس1

23 بیوک انکور

24 لکسوس ان‌ایکس200تی

25 هیوندای گرند سانتافه

 

فهرست انتخابی کارشناسان مجله

1 هوندا سی‌آر-وی

2 تویوتا هایلندر

3 تویوتا راو4

4 هوندا پیلوت

5 جیپ گرند چروکی

6 مزدا سی‌ایکس5

7 شورولت اکویناکس

8 سوبارو فارستر

9 جیپ رانگلر

10 کیا سورنتو

11 فورد اکسپلورر

12 جیپ چروکی

13 فورد اسکیپ

14نیسان ایکس‌تریل

15 آکورا ام.دی.ایکس

16 تویوتا فوررانر

17 هوندا اچ‌آر-وی

18 آئودی کیو 5

19 آکورا آر.دی.ایکس

20 جیپ رنگید

21 فورد اج

22 ب.ام.و ایکس5

23 هیوندای سانتافه

24 نیسان مورانو

25 ب.ام.و ایکس3

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه