جزئیات طرح فروش دی‌ماه نیسان در ایران

جزئیات طرح فروش دی‌ماه نیسان در ایران

قیمت اعلام شده برای دو محصول نیسان جوک توربو و نیسان ایکس تریل به ترتیب 194 و 268 میلیون تومان بوده که در صورت خرید نقدی با موعد تحویل 10و 45 روز به متقاضیان ارائه خواهد شد.
کد خبر: ۴۸۰۰۲
بازدید : ۱۱۷۱
۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳

جهان نوین آریا نماینده رسمی محصولات نیسان ژاپن در اریان از طرح جدید فروش خود در دی ماه 96 خبر داد.نماینده محصولات نیسان در ایران از طرح فروش دو خودروی ایکس‌تریل و جوک به عنوان دو خودروی پرفروش بازار در دی ماه 96 خبر داد.

براساس ابلاغیه جدید این شرکت، قیمت اعلام شده برای خودروها قطعی بوده و مدل‌ خودروها همگی 2017 است. در عین حال به تعداد محدودی خودروی نیسان جوک اسپورت مدل 2016 هم وجود دارد و قیمت اعلام شده برای دو محصول نیسان جوک توربو و نیسان ایکس تریل به ترتیب 194 و 268 میلیون تومان بوده که در صورت خرید نقدی با موعد تحویل 10و 45 روز به متقاضیان ارائه خواهد شد.

در عین حال در خرید 2 مرحله‌ای نیسان ایکس‌تریل مشتریان بعد از پرداخت کل مبلغ محصول در 2 قسط 134 میلیون تومان خودروی خود را ظرف 60 روز تحویل می‌گیرند. این دو خودرو از جمله محصولات پرفروش نیسان در بازار ایران طی یک سال اخیر هستند که به دلیل کارایی اقتصادی مناسب و تجهیزات مدرن در بین خریداران محبوبیت دارند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه