هدیه ارباب حلقه‌ها به خریداران چینی
رونمایی شرکت آلمانی آئودی از شاسی‌‌بلند الکتریکی کیو2

هدیه ارباب حلقه‌ها به خریداران چینی

مدل کیو 2 ال- ای ترون که قرار است با پیشرانه برقی راهی بازار چین گردد از فاصله بین دو محور بیشتری به میزان 2.60 متر سود می‌برد در حالی‌که با هر بار شارژ تا 500 کیومتر برد مفید دارد.
کد خبر: ۴۸۰۳۰
بازدید : ۱۷۱۲
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶

فرادید| شرکت آلمانی آئودی به زودی از نمونه کاملا الکتریکی کراس‌اوور کوچک کیو 2 رونمایی خواهد کرد. این خودرو که قرار است با طول بدنه بیشتر و شاسی کشیده راهی بازارهای جهانی شود، با کد ای-ترون و برد مفید 500 کیلومتری تا اواسط 2018 روی خط تولید می‌رود. این مدل احتمالا به سیستم 4 چرخ محرک کواترو و امکاناتی بیش از نمونه‌های عادی مجهز است.

هدیه ارباب حلقه‌ها به خریداران چینی
به گزارش فرادید، آئودی با هدف کسب سهم بیشتر از بازار چین این خودروی جذاب و اسپورت خود را که به تازگی نسل جدید آن در اروپا رونمایی شده، به موتور الکتریکی مجهز کرده در حالی که سه نوع موتور توربوی 1، 1.4 و 2 لیتری را نیز در دسترس مشتریان چینی قرار داده است. در عین حال دو نوع جعبه دنده 6 سرعته دستی و 7سرعته اتوماتیک دوکلاچه کار انتقال نیرو به چرخ‌ها را انجام می‌دهند. نسخه‌های فول‌آپشن هم به سیستم کواترو و تجهیزات ارتباطی و ایمنی متعدد مجهز هستند. مدل ای ترون هم که قرار است با پیشرانه برقی راهی بازار چین گردد از فاصله بین دو محور بیشتری به میزان 2.60 متر سود می‌برد. اینجا می‌توانید آلبوم تصاویر این خودروی کوچک و جذاب آلمانی را ببینید که با قیمتی 41 هزار دلاری قابل خریداری است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه