وانت هیوندای تا 2020 می‌آید

وانت هیوندای تا 2020 می‌آید

زمانی که سانتاکروز وارد خط تولید شود باید با برخی رقبای سرسخت همچون فورد رنجر و جیپ اسکرامبلر رقابت کند. رقبای صاحب نام دیگری همچون شورولت کلرادو، جی ام سی کانیون، هوندا ریجلاین، تویوتا تاکوما و نیسان فرونتیر انتظار ورود سانتاکروز به بازار را می‌کشند. احتمال ورود فولکس‌واگن نیز به این بخش وجود دارد زیرا چند هفته پیش از کانسپت تاناوک رونمایی کرده است.
کد خبر: ۵۴۹۲۹
بازدید : ۱۱۴۴
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲

سه سال از زمان رونمایی کانسپت برجسته هیوندای سانتاکروز در نمایشگاه بین‌المللی آمریکای شمالی می‌گذرد اما این خودرو به این زودی‌ها وارد نمایندگی‌های فروش نخواهد شد. مدیرعامل هیوندای موتور آمریکا برایان اسمیت در مصاحبه با موتور ترند گفته است: «ما درباره این خودرو بسیار صحبت کرده‌ایم اما نسخه تولیدی آن امسال یا سال آینده وارد بازار نخواهد شد. »بدین ترتیب احتمال عرضه پیکاپ سانتاکروز در سال 2020 وجود دارد. فاصله زیاد بین رونمایی از نسخه مفهومی و تولید مدل نهایی به خاطر تأخیرها در صدور چراغ سبز تولید بوده است. مدیرعامل اسبق هیوندای موتور آمریکا یکی از طرفداران تولید سانتاکروز بود اما کمپانی تا اواخر سال 2016 تولید این مدل را نهایی نکرده بود.

وانت هیوندای تا 2020 می‌آید
پیکاپ مورد بحث ظاهراً قرار بوده امسال به عنوان مدل سال 2019 عرضه شود اما مدیرعامل اسبق هیوندای آمریکا چند روز قبل از کریسمس 2016 از کار خود برکنار شد. این امر ظاهراً باعث شد برنامه‌های تولید سانتاکروز به تأخیر بیفتد. از آنجایی که زمان زیادی از رونمایی مدل مفهومی گذشته هنوز مشخص نیست که نسخه تولیدی چقدر به مدل مفهومی وفادار خواهد بود. در واقع اطلاعات زیادی از این نسخه منتشر نشده اما گفته می‌شود سانتاکروز با پیشرانه دیزلی عرضه نخواهد شد.

وانت هیوندای تا 2020 می‌آید

این موضوع خیلی سورپرایز کننده نیست اما کانسپت نمایش داده شده دارای پیشرانه 2 لیتری توربودیزل دوستدار محیط زیستی بود که قدرت 190 اسب بخاری و گشتاور 406 نیوتون متری داشت. زمانی که سانتاکروز وارد خط تولید شود باید با برخی رقبای سرسخت همچون فورد رنجر و جیپ اسکرامبلر رقابت کند. رقبای صاحب نام دیگری همچون شورولت کلرادو، جی ام سی کانیون، هوندا ریجلاین، تویوتا تاکوما و نیسان فرونتیر انتظار ورود سانتاکروز به بازار را می‌کشند. احتمال ورود فولکس‌واگن نیز به این بخش وجود دارد زیرا چند هفته پیش از کانسپت تاناوک رونمایی کرده است.

 

منبع : پدال

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه