ویدئو/ فیفا: کی روش دشمن خودی پرتغال

ویدئو/ فیفا: کی روش دشمن خودی پرتغال

کارلوس کی روش بازی با تیم ملی پرتغال را مهمترین بازی تاریخ تیم ملی ایران در جام جهانی دانست.
کد خبر: ۵۹۲۳۶
بازدید : ۲۴۱۵
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴

سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز در رابطه با شرایط آخرین بازی ایران در مرحله گروهی اعلام کرد که این مهمترین بازی از زمان حضورش در ایران است.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی ایران برای بازی حساس برابر پرتغال آماده می‌شود و آخرین تمرین هایش را در مسکو انجام می‌دهد. کارلوس کی روش قبل از سفر تیم ملی به سارانسک در حاشیه تمرین ملی درباره شرایط تیم و بازی برابر پرتغال گفت: «هنوز یکسری از کار‌های ریکاوری ما از بازی اسپانیا باقی مانده است و اکنون بین ۸ تا ۱۰ بازیکن تیم تمرینات ریکاوری دارند. همچنین امروز یکسری از بچه‌ها آخرین تمرینشان را در مسکو انجام می‌دهند و برای بازی با پرتغال آماده می‌شوند.»

سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: «بازی خیلی مهمی پیش رو داریم. به جرات می‌توانم بگویم که در هشت سالی که هدایت تیم ایران را به عهده گرفته ام جذاب ترین، مهمترین و یکی از دشوارترین بازی هایمان مسابقه‌ای است که باید برابر پرتغال برگزار کنیم. چرا که این بازی پلی خواهد بود برای صعود به دور دوم. بازیکنان ما کار بزرگی پیش رو دارند، اما برای انجام این کار بزرگ آماده می‌شوند.»

او در ادامه با بیان اینکه این می‌تواند مهمترین بازی تاریخ تیم ملی ایران هم باشد گفت: «مطمئنا این مهمترین بازی تاریخ فوتبال ایران است، چون ما برای حضور در جام جهانی جنگیدیم و این حق را برای خودمان کسب کردیم که اینجا باشیم. فراموش نکنید قبل از اینکه به روسیه بیاییم کسی حق فکر کردن به این رویا را هم برای ما قائل نبود، اما توانستیم حق انجام سه بازی در جام جهانی را برای خودمان به دست بیاوریم و هنوز هم خوشبختانه تا آخرین بازی این رویا زنده است. این یک مساله خاص و متفاوت برای فوتبال ایران است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه