مسافر هلند به قتل اعتراف کرد

Faradeed

مسافر هلند به قتل اعتراف کرد

پسر جوان که به اتهام قتل یک مرد ساندویچ فروش بازداشت شده بود پس از ۵ روز سکوتش را شکست و به قتل اعتراف کرد.
کد خبر: ۵۹۲۵۸
بازدید : ۳۵۷
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
مسافر هلند به قتل اعتراف کرد
 
پسر جوان که به اتهام قتل یک مرد ساندویچ فروش بازداشت شده بود پس از ۵ روز سکوتش را شکست و به قتل اعتراف کرد. این مرد جوان که سال‌ها در کشور هلند زندگی کرده بود چند ماه قبل به تهران آمد و بامداد ۲۸ خرداد به اتهام قتل یک پیرمرد دستگیر شد. مرد ساندویچ فروش ساعتی قبل از این دستگیری به قتل رسیده بود. با گزارش وقوع جنایت به بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم تحقیق بررسی‌ها آغاز شد.
 
پسر جوان در تحقیقات اولیه گفت: قتل را من مرتکب نشده‌ام، اما مدتی قبل دو بار پیرمرد را کتک زده ام. او ۲۰ سال قبل برادرم را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده بود. از آنجایی که متهم قتل برادرم آزاد بود تصمیم به انتقامگیری از او گرفتم.
 
درحالی که پسر جوان منکر جنایت بود به دستور بازپرس سجاد منافی آذر دوربین‌های اطراف محل قتل مورد بررسی قرار گرفت و تصویر پسر جوان نیز شناسایی شد. با گذشت ۵ روز پس از قتل، درنهایت پسر جوان به قتل پیرمرد اعتراف کرد.
 
سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم پس از اعتراف به قتل با قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه