کلاهبرداری جادوگر قلابی

کلاهبرداری جادوگر قلابی

اعضای یک باند شیاد که به بهانه جادوگری و مهار اجنه و شیاطین و بیرون کشیدن ارواح شرور از جسم و جان مردم یک و نیم میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بودند توسط مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شدند.
کد خبر: ۵۹۴۰۵
بازدید : ۳۸۲
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
جادوگر قلابی ۱/۵ میلیارد کلاهبرداری کرد
 
 
اعضای یک باند شیاد که به بهانه جادوگری و مهار اجنه و شیاطین و بیرون کشیدن ارواح شرور از جسم و جان مردم یک و نیم میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بودند توسط مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر شدند.
 
در این ماجرا که داستان‌های ارواح خبیثه و شیاطین افسانه‌ای در قصه‌های هزار و یک شب را به‌خاطر می‌آورد یک کلاهبردار به‌عنوان جادوگر بزرگ با همدستی دو زن فریبکار مردی ثروتمند را به دام کشیدند تا بتوانند با نقشه شگفت‌آوری ثروتش را به چنگ بیاورند.
 
دوم خرداد امسال پرونده‌ای از شعبه نهم دادسرای ناحیه یک تهران به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ فرستاده شد که بازگو‌کننده ماجراست. مرد ثروتمندی که شاکی این پرونده است گفت: اواخر سال پیش گرفتار یک مشکل شغلی و خانوادگی شده بودم و راه چاره‌ای برای حل مشکلم می‌جستم که زن جوانی از بستگانم گفت: من مرد جادوگری به‌نام ابویاسر را می‌شناسم که در ارتباط با استاد بزرگ جادوگران در یکی از کشور‌های حاشیه خلیج فارس است و می‌تواند هر مشکل بزرگی را حل کند.
 
اگر مایل باشی می‌توانم تو را به این مرد معرفی کنم تا به دیدنش بروی و مشکل زندگی ات را برایش شرح بدهی. مرد ثروتمند ادامه داد: به‌صورت تلفنی و از طریق پیام رسان تلگرام با این جادوگر آشنا شدم و به دیدنش رفتم. او خودش را گشاینده هر طلسم و ماهر در راندن شریرترین اجنه و شیاطین از جسم و جان افراد معرفی کرد.
 
با شنیدن شرح حالم به خلسه‌ای فرو رفت و وقتی حال عادی پیدا کرد به من گفت: اجنه و موجود خطرناکی به‌نام شیطان بحرینی در جسم فرزندانت حلول کرده‌اند و قصد دارند آن‌ها را نابود کنند. اگر مایل هستید این موجودات شرور و خطرناک را از جسم و جان اعضای خانواده ات بیرون کنم مجبورم از استادان جادوگری کشور‌های مختلف یعنی استاد ابواسحاق و استاد عثمان کمک بگیرم و در این رابطه اول باید از شخصی به‌نام استاد بزرگ اجازه دریافت کنم که در یکی از کشور‌های حاشیه خلیج فارس زندگی می‌کند.
 
پس‌از اجازه از او می‌توانم با کمک استادان جادوگری که ساکن کشور‌های مختلف هستند شیاطین رسوخ کرده در جسم و جان اعضای خانواده ات را نابود کنم و لازم است پس از کشتن شیاطین مختلف اجساد آن‌ها را در بیابان‌های کشور عراق دفن کنیم با خرج چند میلیون و مرارت بسیار در این کار موفقیت حاصل خواهد شد.
 
مرد ثروتمند گفت: این مرد جادوگر برای اجرای نقشه شیطانی و فریبکارانه‌اش طی چند نوبت بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از من پول گرفت و بی‌آنکه مشکلم حل شود در مرحله بعدی ادعا کرد شیاطین قصد دارند در خودروی خانوادگی‌مان و محل زندگی من و دامادهایم مقدار زیادی تریاک جاسازی کنند و ترتیبی بدهند که با پرونده‌سازی سبب محکومیت زندان یا اعدام من و دامادهایم شوند.
 
وی مدعی شد هیچ‌کس نمی‌تواند محل‌هایی را که محموله‌های تریاک در خودروی من و خانه‌های دامادهایم جاسازی شده شناسایی کند مگر اینکه حاضرشوم در قبال پرداخت ۱۵ میلیارد تومان به او با کمک استادانش در حاشیه خلیج فارس این مشکل را برطرف کند.
 
مرد ثروتمند می‌گوید: با شنیدن این پیشنهاد تازه ابویاسر به دیدن وکیلم رفتم و موضوع را با او در میان گذاشتم که در جوابم توصیه کرد موضوع را با پلیس در میان بگذارم، چون در دام یک باند کلاهبردار گرفتار شده‌ام.

راز فریبکاران
سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی- سرپرست پلیس آگاهی تهران- در شرح این ماجرا گفت: کارآگاهان در جریان تحقیق با بررسی تراکنش‌های مالی حساب‌های بانکی این مرد ثروتمند متوجه شدند که تمامی چک‌های ارائه شده توسط زنی به‌نام سارینا وصول شده است؛ همزمان با شناسایی این زن و آغاز تحقیقات برای دستگیری‌اش، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی در مرحله دیگری از اقدامات پلیسی در این پرونده موفق به شناسایی محل رفت و آمد ابویاسر در منطقه نیاوران شدند و او را دستگیر کردند.
 
با دستگیری ابویاسر و انتقال وی به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ فاش شد هویت واقعی وی «علیرضا. م» است. این متهم پس از دستگیری اعتراف کرد که تمامی اقدامات او و همدستش سارینا با راهنمایی زنی از بستگان نزدیک شاکی به‌نام «مرجان. ف» انجام شده و جعل هویت ابویاسر نیز به درخواست این زن بوده است که بلافاصله مرجان نیز در یکی از خیابان‌های فرعی نیاوران شناسایی و دستگیر شد.
 
مرد ثروتمند فریب خورده پس‌از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، ضمن شناسایی مرجان به‌عنوان یکی از بستگان نزدیک خود گفت: مرجان مدت چند سال به‌عنوان کارمند نزد من مشغول به کار بوده و معرفی ابویاسر به وی نیز توسط همین زن (مرجان) صورت گرفته و مرجان بواسطه رابطه فامیلی و همکاری، اطلاعات کامل و دقیقی از هویت اعضای خانواده‌ام و همچنین وضعیت اقتصادی من داشته که تمامی این اطلاعات را در اختیار ابویاسر قرار داده است.

کشف یک راز در خانه ابویاسر
با شناسایی مخفیگاه علیرضا در منطقه نیاوران – خیابان منایی، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل اعزام شدند و در زمان بازرسی از این محل دریافتند سارینا همسر صیغه‌ای علیرضا و از دوستان نزدیک مرجان است.
 
جادوگر قلابی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: از طریق اطلاعاتی که توسط مرجان در اختیار همسرم قرار گرفته بود، اعتماد شاکی «مرد ثروتمند» را جلب کرده و طوری وانمود می‌کردم که این اطلاعات را با بهره‌گیری از نیرو‌های ماوراء الطبیعه کسب می‌کنم.
 
سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به دستگیری همه متهمان گفت: هر سه متهم پرونده پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده، در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.
 
منبع: روزنامه ایرانی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه