قیمت سکه ۱۵۵ هزار تومان کاهش یافت

Faradeed

قیمت سکه ۱۵۵ هزار تومان کاهش یافت

امروز قیمت طلا و سکه در بازار به روند نزولی همراه بود؛ به طوری که سکه تمام طرح جدید نسبت به صبح ۱۵۵ هزار تومان ارزان شد.
کد خبر: ۵۹۴۳۱
بازدید : ۲۷۱
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
قیمت سکه ۱۵۵ هزار تومان کاهش یافتامروز قیمت طلا و سکه در بازار به روند نزولی همراه بود؛ به طوری که سکه تمام طرح جدید نسبت به صبح ۱۵۵ هزار تومان ارزان شد.

در همین رابطه عبادالله محمدولی - عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر اظهار کرد: هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۵۲ هزار تومان فروخته می‌شود که این قیمت پیش از ظهر امروز ۲۵۹ هزار تومان بود.

وی گفت: سکه یک گرمی نیز ۴۳۰ هزار فروخته می‌شود که نسبت به پیش از ظهر تغییری نکرده و دارای حباب حدود ۱۷۰ هزار تومانی است. قیمت سکه تمام طرح جدید نیز دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است که ۱۵۵ هزار تومان نسبت به نرخ صبح کمتر است. اما ۲۵۰ هزار تومان حباب دارد. همچنین سکه تمام طرح قدیم دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان قیمت دارد که نسبت به پیش از ظهر ثابت مانده است.

به گفته عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر، نیم سکه نیز یک میلیون و ۴۷۰ هزار تومان و ربع سکه ۷۸۵ هزار تومان قیمت دارد که ثابت مانده است.

وی همچنین قیمت هر مثقال طلای ۱۷ عیار را یک میلیون و ۹۴ هزار تومان اعلام کرد و گفت: این نرخ نسبت به پیش از ظهر امروز ۲۳ هزار تومان کمتر شده است. محمدولی، قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی را ۱۲۷۰ دلار اعلام کرد.
برچسب ها: سکه دلار ارز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه