تصادف شدید فخیم زاده در جاده چالوس

Faradeed

حال فخیم زاده مساعد نیست

تصادف شدید فخیم زاده در جاده چالوس

دو دستگاه موتورسیکلت ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه در چالوس منطقه خط ۸ باهم برخورد می‌کنند.
کد خبر: ۵۹۵۶۵
بازدید : ۲۰۰۰۶
۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵

علیرضا زرین دست از تصادف شدید مهدی فخیم زاده در چاده جالوس و در صحنه فیلمبرداری خبر داد.

علیرضا زرین دست با تایید تصادف مهدی فخیم زاده در جاده چالوس گفت: حدود ساعت ۱۵ بعداز ظهر امروز چهارشنبه ۶ تیر هنگام فیلمبرداری فیلم سینمایی مشت آخر به کار گردانی مهدی فخیم زاده وی دچار حادثه شد و به بیمارستان منتقل شد.

همچنین مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: دو دستگاه موتورسیکلت ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه در چالوس منطقه خط ۸ باهم برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده ادامه داد: یکی از مصدومین این حادثه آقای مهدی فخیم زاده ۷۶ ساله بازیگر صدا و سیما هستند که از ناحیه لگن، سروگردن و زیرچانه دچار تروما شدند و به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شده اند.

گویا این تصادف در ساحل چالوس، در پی فیلمبرداری صحنه های اکشن فیلم «مشت آخر» آخرین ساخته او و با دودستگاه موتور سیکلت اتفاق افتاده است.

 ماجرای تصادف مهدی فخیم‌زاده از زبان عوامل فیلم

مهر با برخی عوامل فیلم و بازیگران سینما و تلویزیون که به عیادت فخیم زاده رفته بودند، گفتگو کرده که در ادامه به آن پرداخته ایم:

حامد حسینی: تنها یک سکانس باقی مانده بود
سید حامد حسینی تهیه کننده «مشت آخر» در خصوص ماجرای رخ داده در پشت صحنه این اثر گفت: روز آخر ضبط سکانس‌های پایانی کار بودیم که رفت و آمد بین لوکیشن‌ها باعث این حادثه شد.

وی ادامه داد:موتوری از یک فرعی به سرعت با موتور فخیم زاده تصادف کرد که خداروشکر با آمدن اورژانس به سرعت به بیمارستان چالوس منتقل شد.

حسینی ادامه داد: امروز صبح با او گفتگو داشتم و خداروشکر حالش خوب بود و شکستگی نداشت و تنها چند زخم سطحی است که آن هم برطرف می‌شود.

او در خصوص ضایعه مغزی در اخبار منتشر شده اظهار داشت: ضایعه مغزی دیده شده، اما به این تصادف ربطی نداشته و جای هیچ نگرانی نیست.

رامین راستاد: همیشه خودم فخیم زاده را سر لوکیشن‌ها می‌بردم

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون گفت: چالوس سر صحنه بودیم که این اتفاق افتاد ما در این کار مدام با هم بازی داشتیم و سوار بر موتور بودیم، اما روز حادثه، چون مشغول نهار خوردن بودم فخیم زاده با یکی دیگر از بچه‌ها با موتور سر صحنه رفتند و، چون موتور به گونه خاصی طراحی شده بود که محل پای فرد پشت سر بالاتر از حالت عادی بود این تصادف باعث شد تا موتور به زیر پای فخیم زاده برخورد و او را پرتاب کند.

خیراندیش: به هوش آمدن فخیم زاده معجزه بود

گوهر خیراندیش بازیگر «مشت آخر» در خصوص تصادف مهدی فخیم زاده در صحنه فیلمبرداری گفت: در ابتدا وضعیت او خیلی بد بود و ریه به دلیل حجم خونریزی به مشکل برخورده بود، اما با رسیدن اورژانس و رسیدگی دکتر خداروشکر حالش رو به بهبود است، اما واقعا معجزه شد تا هوشیاری خود را به صورت کامل بدست آورد.

وی ادامه داد: اخبار گوناگونی را در فضای مجازی از مهدی فخیم زاده شنیدیم که متاسفانه برخی از افراد ناجوانمردانه اخباری را منتشر کردند، اما تا به امروز حالشون رو به بهبود است و دکتر گفتند جای هیچ نگرانی نیست و باید دعا کنیم تا زودتر از روی تخت بلند شوند.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
محمدعرفان خادمی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
42
7
باعرض سلام خدمت تمام هموطنان عزیزم،خبرتصادف یکی ازبهترین کارگردانان وبازیگران تاریخ سینمای ایران جناب اقای مهدی فخیم زاده که باعث غم وانده ونگرانی هموطنانم شد،خواستاردعاهستم برای شفای این هنرمندعزیز،دستهارا روبه اسمان بگیریدوطلب شفاکنیدانشاالله
بماند
United Arab Emirates
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
0
0
انشاءلله ایشان وتمام بیماران بهبودیابند۰اماازلحاظ کارهنری برجسته نیستند وکارهای شان سطح تکنیکی ومحتوایی بالایی ندارند۰
ناشناس
France
۰۶:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
0
0
خودت داری میگی فیلم آخرش ...خدارحمتش کنه و به بازمانده هاش صبر بده
سید محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
0
0
باسلام ازخداوند برای ایشان شفا ونتدرستی درخواست می نمایم سلامتی ایشان صلوات یاعلی مدد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
0
0
۷۶ ساله و اکشن خوب عمو جان چشمت می زنند
رجبی پور
United Kingdom
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
0
0
من کارهای ایشان راهرگزنپسندیده ام.اوبه فرهیختگی درکارهای هنری اش بها نمی دهد وبیشتر حتی وراین سن وسال بدنبال کارهای اکشن است.یاد امثال بیضائی.تقوائی،خسروهرتاش،وسهراب شهیدو....خالی.
بااین حال صادقانه دعا می کنم هرچه زودتر بهبودپیداکنندومجددا به فعالیتش ا امه دهو.
نگاه