نخستین فیلم از «مهدی فخیم زاده» در بیمارستان

Faradeed

نخستین فیلم از «مهدی فخیم زاده» در بیمارستان

مهدی فخیم‌زاده همچنان در آی سی یو به سر می‌برد و ممنوع الملاقات است، اما به تازگی اورژانس فیلمی از این هنرمند منتشر کرده است.
کد خبر: ۵۹۸۰۹
بازدید : ۲۶۸۰
۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷

این بازیگر قدیمی سینمای ایران که اخیرا در شمال کشور مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس‌های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، دچار تصادف شدید با موتورسیکلت شد.

به گزارش ایسنا، مهدی فخیم‌زاده همچنان در آی سی یو به سر می‌برد و ممنوع الملاقات است، اما به تازگی فیلمی از این هنرمند منتشر کرده است.

مهدی فخیم‌زاده قرار است بزودی از آی سی یو به بخش عمومی منتقل شود.

مهدی فخیم‌زاده که اخیرا در شمال کشور مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس‌های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید با موتورسیکلت دیگری شد که با وجود نداشتن شکستگی، به دلیل ضربه وارد شده به سر در بیمارستان طالقانی چالوس بستری و سپس به تهران منتقل شد.

فخیم زاده در طول سال‌ها فعالیت هنری ساخت فیلم‌هایی همچون «همسر»، «همسفر»، «مسافران مهتاب»، «تاواریش» و «خواستگاری» را در کارنامه کاری خود دارد و در فیلم‌ها و سریال‌هایی مانند «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «مختارنامه» و «دندون طلا» هم بازی کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه