فیلم/ بازداشت زن سعودی بخاطر بغل کردن خواننده مرد

فیلم/ بازداشت زن سعودی بخاطر بغل کردن خواننده مرد

زنی در عربستان سعودی برای آن که در جریان یک کنسرت روی صحنه رفت و خواننده مرد را بغل کرد، بازداشت شده است.
کد خبر: ۶۰۳۸۸
بازدید : ۴۸۸۰۳
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
 
زنی در عربستان سعودی برای آن که در جریان یک کنسرت روی صحنه رفت و خواننده مرد را بغل کرد، بازداشت شده است. ماجد مهندس، خواننده عراقی‌تبار سعودی، در شهر طایف، در فستیوالی مشغول اجرای موسیقی بود که زنی روی صحنه رفت و او را بغل کرد.

ویدئو‌هایی از این ماجرا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد که زنی با برقع و روبنده در میان اجرای موسیقی روی صحنه می‌دود و خواننده را در آغوش می‌کشد. در حالی که ماموران انتظامات قصد دارند این زن را پایین بیاورند، او محکم به خواننده می‌چسبد، اما پس از چند ثانیه او را از خواننده جدا کرده و از صحنه بیرون می‌برند.
 
بازداشت زن سعودی بخاطر بغل کردن خواننده مرد!
ماجد مهندس پس از این ماجرا به آواز خواندنش ادامه می‌دهد. به گزارش روزنامه عکاظ، دادستانی علیه این زن به اتهام ایجاد آزار و اذیت اعلام جرم کرده است. عربستان سعودی قوانین سختگیرانه‌ای درباره زنان و رفتار آنان دارد.

برخی محدودیت‌های علیه زنان و حضورشان در محیط‌های عمومی از سال گذشته لغو شده است. زنان سعودی از جمله اجازه پیدا کرده‌اند که به کنسرت و به تماشای مسابقات فوتبال بروند. از ماه گذشته نیز آنان می‌توانند در عربستان رانندگی کنند. هویت زنی که برای بغل کردن ماجد مهندس بازداشت شده، مشخص نیست.
 
منبع: بی بی سی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه