تصاویر/ جیمی جامپ مخالف پوتین

Faradeed

تصاویر/ جیمی جامپ مخالف پوتین

دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه لوژنیکی مسکو آغاز شد که چندان کم حاشیه نبود. در نیمه اول و پس از گل نخست فرانسه، مدافع این تیم روی زمین افتاده بود که بازیکنان کرواسی به بازی ادامه دادند و هواداران این تیم نیز به نشانه اتلاف وقت مدافع فرانسه را هو کردند.
کد خبر: ۶۰۴۰۶
بازدید : ۵۷۹
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حالی از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه لوژنیکی مسکو آغاز شد که چندان کم حاشیه نبود.  در نیمه اول و پس از گل نخست فرانسه، مدافع این تیم روی زمین افتاده بود که بازیکنان کرواسی به بازی ادامه دادند و هواداران این تیم نیز به نشانه اتلاف وقت مدافع فرانسه را هو کردند.

روی سکو‌های ورزشگاه ملیت‌های مختلف حضور دارند که پرچم کشور‌های خود را از سکو‌های ورزشگاه آویخته‌اند با این حال جو ورزشگاه به سود کرواسی می‌چربد. در نیمه دوم بازی در حالی که جریان بازی سرعت بالایی داشت چهار جیمی جامپ با لباس متحدالشکل وارد زمین شدند که بازیکنان کرواسی بدون توجه به آن‌ها به بازی ادامه دادند. زور ماموران امنیتی بازی به جیمی جامپ‌ها نمی‌رسید و به همین دلیل آن‌ها را دو سه نفری و با زور از روی زمین به بیرون کشیدند.

با توجه به اینکه بازیکنان کرواسی پیش از ورود جیمی جامپ‌ها در زمین در حمله بودند، نسبت به این موضوع شدیدا اعتراض کردند. داور چهارم نیز در این خصوص نزد دالیچ رفت و توضیحاتی به او داد. پس از گل چهارم فرانسه و هیجان هواداران فرانسوی، سکوتی در ورزشگاه حاکم شد که تماشاگران روسیه‌ای حاضر در ورزشگاه شروع به تشویق کشورشان کردند.
 
 
 
 
منبع: رویترز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه