فالگیری به بهانه مشکل گشایی

فالگیری به بهانه مشکل گشایی

چند روز پیش زن ۳۱ ساله‌ای که کارمند یک اداره است از یک رمال به پلیس شکایت کرد و گفت: برای اینکه خواستگاری برایم پیدا شود به رمال و فالگیر متوسل شدم تا بختم گشوده شود. به‌همین خاطر از طریق خاله‌ام که در خارج از کشور اقامت دارد با یک زن فالگیر و رمال آشنا شدم.
کد خبر: ۶۲۳۵۲
بازدید : ۴۴۳
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
دو زن و یک مرد با تشکیل باند فالگیری از زنان و دختران جوان به بهانه شوهریابی و بخت گشایی کلاهبرداری می‌کردند. چند روز پیش زن ۳۱ ساله‌ای که کارمند یک اداره است از یک رمال به پلیس شکایت کرد و گفت: برای اینکه خواستگاری برایم پیدا شود به رمال و فالگیر متوسل شدم تا بختم گشوده شود. به‌همین خاطر از طریق خاله‌ام که در خارج از کشور اقامت دارد با یک زن فالگیر و رمال آشنا شدم.
 
فالگیری به بهانه مشکل گشایی
 
با وی تماس گرفتم تا اگر مرا جادو کرده‌اند یا طلسم دارم بختم را باز کند. زن فالگیر از من مبلغ ۲۰ هزار تومان خواست که به حسابش واریز کنم تا بعد از پیامک واریز پول بختم را باز کند. پس از واریز پول به حساب این فالگیر وی تلفنی برایم فال گرفت و گفت که شما طلسم شده اید و باید به سراغ فالگیر دیگری بروی تا کارت را انجام دهد، چون کاری از دست من بر نمی‌آید.
 
زمانی که به نشانی فالگیر دوم مراجعه کردم در آن محل یک زن فالگیر به همراه یک مرد حضور داشتند. وقتی که موضوع را برایشان شرح دادم زن فالگیر از من یک میلیون تومان پول خواست و گفت: دعایی برایت می‌نویسم که مشکلت حل شود و خواستگاران زیادی پیدا کنی. پس از دریافت مبلغ ۴۰ هزار تومان به‌عنوان پیش پرداخت کارش را آغاز کرد.

سرهنگ اردشیر نادری رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر در شرح ماجرا گفت: پس از واریز کردن پول درخواستی از سوی زن کارمند به حساب فالگیران، زن فالگیر دوم دعایی نوشت و در یک کیف کوچکی قرار داد و به زن کارمند تحویل داد و گفت که یک قالیچه دستباف را تهیه کن و آن را در خانه ات نگهدار. پس از گذشت ۴۰ روز نتیجه می‌گیری سپس قالیچه را بیاور و به من نشان بده.
 
پس از آنکه زن کارمند با گذشت ۴۰ روز هیچ نتیجه‌ای نگرفت به کلانتری رفت و شکایت خود را از فالگیران اعلام کرد، در همین زمان فرد دیگری هم با موضوع اینکه سال‌ها دارای فرزند نشده به یکی از این فالگیران بابت رفع مشکل خود مراجعه کرد، ولی از آنجا که به ظاهر مرد فالگیر شک کرده بود یک درگیری لفظی بین این دو نفر رخ داد و شاکی با مراجعه به کلانتری ۱۶۱ ابوذر شکایت خود را به مأموران اعلام کرد.

بدین ترتیب مأموران به آدرس اعلام شده رفتند و دو زن فالگیر را در آنجا دستگیر کردند. در بازرسی‌های پلیس از محل مورد نظر قفلی پیدا شد که روی آن دعایی نوشته شده بود و تعدادی فنجان، قهوه و پارچه‌هایی که روی آن‌ها دعا‌هایی نوشته شده بود، کشف و ضبط شد.

یکی از متهمان که زنی ۳۴ ساله، کارشناس حسابداری و مجرد است گفت: با مادر و خواهرانم زندگی می‌کنم و از ۱۵ سالگی تحت تعلیم پیر زنی که مستأجرمان بوده به فالگیری می‌پرداختم و ماهانه ۵/۳ تا ۴ میلیون تومان درآمد داشتم.

سرهنگ نادری در رابطه با قفل منقوش به دعایی که در بازرسی از محل کشف شده است، گفت: دختر خانمی با مراجعه به این فالگیران می‌گوید که من عاشق پسری شده‌ام و می‌خواهم مهرش نسبت به من بیشتر شود. فالگیران نیز با نوشتن دعا‌هایی روی قفل آن را به دختر جوان می‌دهند و می‌گویند که باید از این قفل نگهداری کنی و به آن دست نزنی و قفل را باز نکنی تا بعد از ۴۰ روز پسر عاشق و شیفته ات شود.
 
اما نه تنها بعد از گذشت ۴۰ روز مهر پسر به او افزایش نیافت بلکه وی با یک دختر دیگر ازدواج کرد و همین امر باعث طرح شکایت دختر جوان از فالگیران شد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین