اکسیر سلامتی کشف شد!

اکسیر سلامتی کشف شد!

پارتریج به تایمز گفت:" می‌توانم بگویم که پیری، امپراتور همه بیماری‌هاست. بسیاری از مردم، پیری را طبیعی می‌دانند و بنابراین، شما نباید در کار طبیعت دخالت کنید. اما ما همیشه این را یک ضرورت اخلاقی دانستیم که هر جا بیماری پیدا کنیم، آن را معالجه کنیم ".
کد خبر: ۶۲۳۸۷
بازدید : ۲۵۳۷
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
پژوهش جدید نشان داد که تزریق خون جوانان می‌تواند از بیماری‌های مرتبط با سالخوردگی پیشگیری کند. دانشمندان در یک پژوهش ادعا کردند که خون گرفته شده از یک فرد جوان، می‌تواند برای حفظ سلامتی طولانی مدت کلیدی باشد.
 
اکسیر سلامتی کشف شد!
 
یک پژوهش جدید در مجله علمی نیچر نشان داد عوامل خونی بدست‌آمده از موجودات جوان، می‌توانند سلامتی دوران پیری در حیوانات را بهبود دهند و شانس ابتلا به بیماری‌های مرتبط با سن را کاهش دهند. به گزارش اسکای‌‍‌نیوز، دیم لیندا پارتریج، ژن‌شناس دانشگاه کالج لندن، گفته پژوهش نشان داد که خون جوان ممکن است به انسان‌ها تا زمان مرگ‌شان اجازه دهد که یک زندگی خالی از امراض سرطانی و قلبی داشته باشند.
 
او به تایمز گفت:" می‌توانم بگویم که پیری، امپراتور همه بیماری‌هاست. بسیاری از مردم، پیری را 'طبیعی' می‌دانند و بنابراین، شما نباید در کار طبیعت دخالت کنید. اما ما همیشه این را یک ضرورت اخلاقی دانستیم که هر جا بیماری پیدا کنیم، آن را معالجه کنیم ".
 
در آزمایشاتی که پرفسور پارتریج انجام داده، خون جوانان به افراد سالخورده تزریق شده است. پژوهش پارتریج، نشان داد که پس از تزریق خون جوان به موش‌های سالخورده، آن‌ها به بیماری‌های مرتبط با سن مبتلا نشده‌اند. این آزمایش روی انسان‌ها هم انجام شده است.
 
۷۰ نفر که حداقل ۳۵ سال دارند در این آزمایش شرکت کرده‌اند. پس از تزریق پلاسما از داوطلبان ۱۶ و ۲۵ ساله به شرکت‌کنندگان، پژوهشگران در بیماری‌های گوناگون بهبودی ملاحظه کردند. هم اکنون یک استارت آپ به نام آمبروسیا در سانفرانسیکو وجود دارد که خون جوان می‌فروشد. مشتریان می‌توانند دو نیم لیتر پلاسمای خون جوان را به قیمت هشت هزار دلار بخرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: