قیمت آپارتمان‌های "قیمت‌مناسب"

قیمت آپارتمان‌های "قیمت‌مناسب"

مشاوران املاک مناطق مصرفی شهر تهران پیشنهاد می‌دهند مناسب‌ترین گزینه‌های موجود برای خرید متقاضیان مصرفی، آپارتمان‌های ۱۰ تا ۱۵ ساله است. چراکه این آپارتمان‌ها از یکسو به اصطلاح به قیمت رسیده‌اند و از سوی دیگر امکان استفاده از تسهیلات صندوق یکم برای خرید این واحد‌های مسکونی وجود دارد.
کد خبر: ۶۳۸۴۴
بازدید : ۵۱۱
۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
قیمت آپارتمان‌های
 
به گفته مشاوران املاک متقاضیان مصرفی به ویژه خانه اولی‌ها که به‌طور معمول با بودجه محدود وارد بازار مسکن می‌شوند بهتر است واحد‌های مسکونی نوساز که معمولا قیمتی بالاتر از میانگین منطقه را دارند انتخاب نکنند چراکه عمده سازنده‌ها این گروه از آپارتمان‌های مسکونی را با بالاترین قیمت پیشنهادی به بازار عرضه می‌کنند.
 
در مقابل واحد‌های مسکونی چند سال ساخت علاوه بر آنکه امکان خرید آن‌ها با استفاده از اهرم تسهیلات بانکی وجود دارد، به‌طور معمول با قیمت مناسب و متعارف تری به بازار عرضه می‌شوند. مشاوران املاک در مناطق مختلف در عین حال عنوان می‌کنند متقاضیان مصرفی باید این نکته را به یاد داشته باشند که با توجه به وضعیت کنونی بازار مسکن، برای آنکه بتوانند آپارتمان‌های قیمت مناسب پیدا کنند باید زمان بیشتری را صرف جست‌وجو کنند.
 
چراکه طی ماه‌های اخیر تعداد فایل‌های موجود در بازار با قیمت مناسب محدودتر از سال گذشته شده است. در جدول زیر گروهی از آپارتمان‌های مسکونی «قیمت مناسب» ارائه شده‌اند که طبق بررسی‌های انجام شده در هر منطقه نسبت به قیمت پیشنهادی سایر آپارتمان‌های مشابه، قیمت پیشنهادی کمتری برای آن‌ها عنوان شده است و اصطلاحا به‌عنوان «فایل‌های سبز» در بازار قرار گرفته‌اند.
 
قیمت آپارتمان‌های
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه