سرقت خودروهای لوکس توسط دختران ۱۸ساله
کد خبر: ۶۳۹۳۵
بازدید: ۶۵۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
دختر جوان در ادامه اعترافاتش گفت: ما فقط برای دوردور‌های شبانه خودرو‌ها را سرقت کردیم و قصد داشتیم هر کدام یک خودروی مدل‌بالا داشته باشیم.
سه دختر ۱۸ساله که پس از طرح رفاقت با صاحب خودرو‌های لوکس اقدام به سرقت خودرو‌ها می‌کردند، دستگیر شدند. مأموران کلانتری ۱۵۸ کیانشهر در حال گشت‌زنی در محدوده خیابان صالحی بودند که با مشاهده خودروی کیا اوپتیمای سفیدرنگی که در کنار خیابان پارک کرده شده بود به آن مشکوک شدند و با استعلام شماره پلاک آن به سرقتی‌بودن خودرو پی بردند.
 
پس از آن صاحب خودرو به کلانتری دعوت شد. او درباره ماجرای سرقت خودروی خود گفت: هفته گذشته در خیابان شریعتی سه دختر جوان را سوار خودروام کردم، بعد از طی مسافتی آن‌ها با من طرح رفاقت ریختند.
 
آن‌قدر نقش‌شان را خوب بازی کردند که اطمینانم به آن‌ها جلب شد. پس از مدتی خودرو را در کنار خیابان پارک کردم تا برای خرید نوشیدنی به داخل مغازه‌ای بروم. به‌خاطر اطمینانی که به دختر‌ها پیدا کرده بودم کلید را با خودم نبردم و روی ماشین گذاشتم، اما همین که وارد مغازه شدم، یکی از دختر‌ها پشت فرمان نشست و متواری شدند.
 
در بازرسی از داخل خودروی اوپتیما مدارک یک دستگاه خودروی توسان نیز کشف و پس از تماس با صاحب خودروی توسان مشخص شد این خودرو نیز هفته گذشته از سوی سه دختر جوان با همان شگرد و شیوه سرقت خودروی اوپتیما، دزدیده شده است.
 
مأموران با تحت‌نظرگرفتن محل کشف خودروی سرقتی متوجه شدند این اتومبیل مقابل خانه یکی از سارقان پارک شده است. به‌این‌ترتیب با هماهنگی قضایی دختر جوان دستگیر شد و در جریان بازجویی‌ها اعتراف کرد با همدستی دو دوستش نقشه سرقت خودرو‌ها را کشیده است.
 
دختر جوان در ادامه اعترافاتش گفت: ما فقط برای دوردور‌های شبانه خودرو‌ها را سرقت کردیم و قصد داشتیم هر کدام یک خودروی مدل‌بالا داشته باشیم.
 
سرهنگ موسوی‌فر، رئیس کلانتری کیانشهر، درباره این پرونده گفت: خودروی سرقتی دیگری نیز از مخفیگاه سارقان کشف و پرونده برای بررسی بیشتر به مراجع قضائی ارسال شد.