قتل مشکوک دو خواهر پناهنده‌ی عربستانی در آمریکا
کد خبر: ۶۴۰۸۰
بازدید: ۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۱
به گفته پلیس بدن این دو خواهر در حالی که صورت به صورت هم قرار داشتند با ربان به هم پیچیده شده است و علائم هیچ آسیبی بر روی بدن آن‌ها دیده نمیشود و هر دو بصورت کامل لباس به تن داشته‌اند. ‎
اسپوتنیک| دو خواهر عربستانی پس از درخواست پناهندگی سیاسی در ایالات متحده، به طرز مشکوکی به قتل رسیدند.

پلیس مرگ مرموز هفته گذشته دو خواهر عربستان سعودی را که بدن هایشان با یک روبان بهم گره خورده و در سواحل نیویورک رها شده بودند را بررسی می‌کند.

اجساد این دوخواهر با نام های؛ طلا — ۱۶ ساله — و روتانا — ۲۲ ساله — ۲۴ اکتبر در سواحل رودخانه هادسون، در حدود ۲۲۵ مایلی فیرفکس، ایالت ویرجینیا، جایی که آن‌ها در آن زندگی می‌کردند و گم شدنشان در آن محل در اوت ۲۰۱۸ گزارش شده بود، پیدا شد.
 
پلیس هنوز درباره نحوه مرگ دو خواهر اظهار نظر نکرده است، به گفته پلیس بدن این دو خواهر در حالی که صورت به صورت هم قرار داشتند با ربان به هم پیچیده شده است و علائم هیچ آسیبی بر روی بدن آن‌ها دیده نمیشود و هر دو بصورت کامل لباس به تن داشته‌اند. ‎

مادر آن‌ها به کارآگاهان گفته است که یک روز قبل از پیدا شدن اجساد یک مقام رسمی سفارت سعودی، وی را فرا خوانده و دستور خروج خانواده وی را از ایالات متحده به علت درخواست پناهندگی سیاسی دخترش داده است.

درموت شی، سر کارآگاه در این خصوص گفته است که برای آن‌ها اینکه چرا گزارش گم شدن این دو دختر اعلام شده است و اینکه چه چیزی آن‌ها را به سمت نیویورک سوق داده است برای وی از نکات جالب این پرونده است.