توزیع گوشی‌های توقیفی از هفته آینده

Faradeed

توزیع گوشی‌های توقیفی از هفته آینده

رایزنی‌های انجام شده با مقام‌های قضایی سبب شد آن‌ها در این زمینه تصمیم‌های جدیدی اتخاذ کنند و بر همین اساس مقام‌های قضایی از همین هفته اقدام‌های لازم برای آزادسازی گوشی‌های تلفن‌همراه را انجام داده‌اند.
کد خبر: ۶۴۷۲۸
بازدید : ۳۰۷
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
 
رئیس اتحادیه صوتی، تصویری، تلفن‌همراه و لوازم‌جانبی تهران گفت: گوشی‌های تلفن‌همراهی که توسط مقام‌های قضایی توقیف شده بودند، مراحل رفع توقیف را گذرانده‌اند و توزیع آن‌ها از هفته آینده آغاز می‌شود.
 
دوم آبان ماه امسال اعلام شد بیش از ۱۲۰ هزار گوشی تلفن‌همراه که واردکنندگان با وجود دریافت ارز دولتی آن را با نرخ آزاد عرضه کرده بودند از سوی مقامات قضایی توقیف شده است تا به پرونده متخلفان رسیدگی شود.
 
در همین راستا، ابراهیم درستی، رئیس اتحادیه صوتی، تصویری، تلفن‌همراه و لوازم‌جانبی تهران افزود: رایزنی‌های انجام شده با مقام‌های قضایی سبب شد آن‌ها در این زمینه تصمیم‌های جدیدی اتخاذ کنند و بر همین اساس مقام‌های قضایی از همین هفته اقدام‌های لازم برای آزادسازی گوشی‌های تلفن‌همراه را انجام داده‌اند.
 
درستی خاطرنشان کرد: قرار است از هفته آینده این گوشی‌ها وارد بازار شوند تا نیاز بازار برطرف شود. به گفته وی، این گوشی‌های تلفن همراه از طریق فروشگاه‌های معتبر دارای مجوز صنفی توزیع خواهند شد. رئیس اتحادیه صوتی، تصویری، تلفن‌همراه و لوازم‌جانبی تهران گفت: تعلق گرفتن ارز نیمایی به وارد‌کنندگان گوشی‌های تلفن‌همراه می‌تواند وضعیت بازار گوشی تلفن‌همراه را سامان داده و قیمت‌ها را نیز کاهش دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه