خودکشی دختر ۹ ساله تحت تأثیر فیلم هندی

Faradeed

خودکشی دختر ۹ ساله تحت تأثیر فیلم هندی

یک فیلم سینمایی هندی گذاشتم و آن را تماشا کردیم. داستان فیلم به گونه‌ای بود که در یک قسمت از فیلم، قهرمان داستان حلق‌آویز شده و در ادامه فیلم مجددا زنده می‌شد. بعد از پایان فیلم، برای آماده‌کردن شام به آشپرخانه رفتم و بچه‌ها نیز در حال بازی‌کردن بودند. متوجه نشدم ستاره چه زمانی به اتاق خوابش رفت....
کد خبر: ۶۴۷۵۵
بازدید : ۲۵۵
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
دختری ۹ ساله پس از دیدن صحنه حلق آویز‌شدن قهرمان یک فیلم بالیوودی، به تقلید از شخصیت فیلم سینمایی، خودش را حلق‌آویز کرد تا شاید مانند قهرمان فیلم پس از دقایقی مجددا زنده شود و این‌بار حیات ابدی پیدا کند.

ساعت ۱۹ روز چهارشنبه هفته گذشته از یک مرکز درمانی واقع در شهرک رضویه خبر فوت مشکوک دختری ۹ ساله به نام ستاره، به کلانتری ۱۶۹ مشیریه اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل، تیم پزشکی از وجود آثار خفگی روی گردن این دختر خبر داد، به همین دلیل بلافاصله موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «فوت مشکوک»، تحقیقات از مادر ستاره در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
 
مادر ستاره که در غیبت پدر ستاره به‌دلیل حضور او در محل کار، با کمک صاحب سوپرمارکت محل سکونتشان دخترش را به مرکز درمانی رسانده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «همراه ستاره و پسرم که کوچک‌تر از ستاره است، یک فیلم سینمایی هندی گذاشتم و آن را تماشا کردیم. داستان فیلم به گونه‌ای بود که در یک قسمت از فیلم، قهرمان داستان حلق‌آویز شده و در ادامه فیلم مجددا زنده می‌شد. بعد از پایان فیلم، برای آماده‌کردن شام به آشپرخانه رفتم و بچه‌ها نیز در حال بازی‌کردن بودند. متوجه نشدم ستاره چه زمانی به اتاق خوابش رفت.
 
پس از دقایقی ستاره را صدا کردم، اما جوابم را نداد. مجددا ستاره را صدا زدم، اما باز جوابی نیامد. به دنبال ستاره از آشپزخانه بیرون آمدم و به‌سمت اتاق خواب بچه‌ها رفتم. ناگهان ستاره را دیدم. رشته‌ای پلاستیکی از در کمد دیواری آویزان شده بود و دور گردن دخترم قرار داشت و ستاره حرکت نمی‌کرد. ترسیدم و با صدای بلند او را صدا زدم، اما صدایی از ستاره نیامد. به‌سرعت به کوچه رفتم و از اهالی محل کمک خواستم. صاحب سوپرمارکت محل با شنیدن فریاد، التماس و خواهش‌هایم برای کمک به دخترم داخل خانه آمد و گردن ستاره را از داخل رشته پلاستیکی درآورد. این مرد چندین‌بار به او تنفس مصنوعی داد، اما ستاره نفس نمی‌کشید. به‌سرعت ستاره را سوار ماشین کردیم و به مرکز درمانی رساندیم. تیم پزشکی تلاش زیادی کرد، اما فایده‌ای نداشت و ستاره جانش را از دست داد».

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه با مراجعه به محل زندگی ستاره به بررسی اظهارات مادر این کودک پرداختند. جسد ستاره نیز به پزشکی قانونی منتقل شد و تیم پزشکی اعلام کرد هیچ‌گونه آثار ضرب‌وجرح روی جسد وجود ندارد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپورگودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: تحقیقات تکمیلی دراین‌باره همچنان در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه