تصاویر/ دور دنیا با یک کلیک

Faradeed

تصاویر/ دور دنیا با یک کلیک

از افغانستان و کار در کارخانه آلمینیوم تا بلاروس و کار در بزرگترین کارخانه نساجی اروپا، از فعالیت سیاستمداران اروپایی و آسیایی در متاثر ساختن زندگی روزمره، همگی در تصاویری که در ادامه خواهید دید:
کد خبر: ۶۷۱۶۸
بازدید : ۳۹۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
پارک ملی حفاظت شده کروگر در آفریقای جنوبی.

دو بچه فیل بازیگوش از سر و کول هم بالا می روند.
پارک ملی حفاظت شده کروگر در آفریقای جنوبی. دو بچه فیل بازیگوش از سر و کول هم بالا می روند.
ملبورن، استرالیا.

تنیس باز آلمانی الکساندر زورف در مسابقات تنیس آزاد استرالیا در چهارمین دور بازی خود در مقابل تنیس باز کانادایی میلوس رائونیک راکتش را به زمین زد و شکست.
ملبورن، استرالیا. تنیس باز آلمانی الکساندر زورف در مسابقات تنیس آزاد استرالیا در چهارمین دور بازی خود در مقابل تنیس باز کانادایی میلوس رائونیک راکتش را به زمین زد و شکست.
بهاکتاپور، نپال.

زائران هندو با غلتاندن خود روی زمین در جشنواره Swasthani Brata Katha عبادت می کنند.
بهاکتاپور، نپال. زائران هندو با غلتاندن خود روی زمین در جشنواره Swasthani Brata Katha عبادت می کنند.
کوآلالامپور، مالزی.

خدام هندو در معبد مقدس غار باتو در جشنواره تایپوسام. این جشنواره بزرگترین جشنواره هندو هاست و در ماه های ژانویه و فوریه برگزار می شود.
کوآلالامپور، مالزی. خدام هندو در معبد مقدس غار باتو در جشنواره تایپوسام. این جشنواره بزرگترین جشنواره هندو هاست و در ماه های ژانویه و فوریه برگزار می شود.
لندن، انگلستان.

مجسمه های فرانکلین روزولت و وینستون چرچیل در خیابان نیو باند لندن در حالیکه احتمالا عده ای از مخالفان برویشان رنگ پاشیده اند. قسمت هایی از مجسمه  Bomber Command Memorial که در گرین پارک لندن قرار دارد، طی اقدامی مشابه توسط آسیب زنندگان به اموال عمومی (وندال ها) تخریب شد.
لندن، انگلستان. مجسمه های فرانکلین روزولت و وینستون چرچیل در خیابان نیو باند لندن در حالیکه احتمالا عده ای از مخالفان برویشان رنگ پاشیده اند. قسمت هایی از مجسمه Bomber Command Memorial که در گرین پارک لندن قرار دارد، طی اقدامی مشابه توسط آسیب زنندگان به اموال عمومی (وندال ها) تخریب شد.
کتاباتو سیتی، فیلیپین.

مردم در یک رفراندوم  رای می دهند، نتیجه این رفراندوم می تواند اختیارات بیشتری به اکثریت مسلمان در منطقه میناندو اعطا کند.
کتاباتو سیتی، فیلیپین. مردم در یک رفراندوم رای می دهند، نتیجه این رفراندوم می تواند اختیارات بیشتری به اکثریت مسلمان در منطقه میناندو اعطا کند.
داووس، سوئیس.

در آستانه برگزاری کنفرانس اقتصادی داووس، یک پلیس با لباس های کماندویی و اسلحه به دست روی سقف هتل نزدیک محل برگزاری کنفرانس ایستاده است. پلیس و حروف داووس با برف پوشیده شده اند.
داووس، سوئیس. در آستانه برگزاری کنفرانس اقتصادی داووس، یک پلیس با لباس های کماندویی و اسلحه به دست روی سقف هتل نزدیک محل برگزاری کنفرانس ایستاده است. پلیس و حروف داووس با برف پوشیده شده اند.
پالما ده مایورکا، اسپانیا.

شادی کنندگان در جشنواره سنتی کرفوک Correfoc . در این جشنواره افراد شرکت کننده با لباس های مبدل خود را شبیه شیاطین در می آورند، به خیابان ها می آیند و مردم را با آتش و ترقه می ترسانند.
پالما ده مایورکا، اسپانیا. شادی کنندگان در جشنواره سنتی کرفوک Correfoc . در این جشنواره افراد شرکت کننده با لباس های مبدل خود را شبیه شیاطین در می آورند، به خیابان ها می آیند و مردم را با آتش و ترقه می ترسانند.
بانکوک، تایلند.


در این تصویر که طی بازدید خبرنگاران و مسئولان از یک بازداشتگاه مهاجران در بانکوک ثبت شده است، بازداشت شدگان پشت میله های زندان ایستاده اند. گروه های حقوق بشری سال هاست که تایلند را به خاطر بدرفتاری با پناهجویان مورد انتقاد قرار می دهند. تایلند کنوانسیون سازمان ملل درباره محافظت از پناهجویان را امضا نکرده و اغلب بازداشتی ها را در یک دور باطل از مشاغل غیرقانونی جمع آوری و توقیف می کند.
بانکوک، تایلند. در این تصویر که طی بازدید خبرنگاران و مسئولان از یک بازداشتگاه مهاجران در بانکوک ثبت شده است، بازداشت شدگان پشت میله های زندان ایستاده اند. گروه های حقوق بشری سال هاست که تایلند را به خاطر بدرفتاری با پناهجویان مورد انتقاد قرار می دهند. تایلند کنوانسیون سازمان ملل درباره محافظت از پناهجویان را امضا نکرده و اغلب بازداشتی ها را در یک دور باطل از مشاغل غیرقانونی جمع آوری و توقیف می کند.
 لندن، انگلستان.

ترزا می به همراه نخست وزیر نیوزیلند جاسینتا آردن در بیرون خانه ی شماره 10 خیابان داونینگ.
لندن، انگلستان. ترزا می به همراه نخست وزیر نیوزیلند جاسینتا آردن در بیرون خانه ی شماره 10 خیابان داونینگ.
اورشا، بلاروس.

یک کارگر بافنده در یکی از بزرگترین کارخانه های نساجی اروپا به نام Orsha Linen Mill  مشغول کار است.
اورشا، بلاروس. یک کارگر بافنده در یکی از بزرگترین کارخانه های نساجی اروپا به نام Orsha Linen Mill مشغول کار است.
ویلا گرنده، پرتغال.


یک زن در عید گرامیداشت سنت سباستین در پرتغال سوپ نذری می خورد.
ویلا گرنده، پرتغال. یک زن در عید گرامیداشت سنت سباستین در پرتغال سوپ نذری می خورد.
لندن، انگلستان.


از چپ به راست، نمایندگان محافظه کار آنا سوبری و هایدی آلن و نمایندگان حزب کارگر کریس لزلی و چوکا آمونا دفتر کابینه را بعد از بحث درباره ی برگزیت ترک می کنند.
لندن، انگلستان. از چپ به راست، نمایندگان محافظه کار آنا سوبری و هایدی آلن و نمایندگان حزب کارگر کریس لزلی و چوکا آمونا دفتر کابینه را بعد از بحث درباره ی برگزیت ترک می کنند.
پکن، چین.

زوجی در ورودی ایستگاه قطار. مردم چین در این وقت از سال برای جشن سال نو چینی به شهرهای خودشان مسافرت می کنند.
پکن، چین. زوجی در ورودی ایستگاه قطار. مردم چین در این وقت از سال برای جشن سال نو چینی به شهرهای خودشان مسافرت می کنند.
پاریس، فرانسه.

یک مدل لباس در شو لباس های تابستانه/بهاره سال 2019 در پاریس از مقابل دیدگان شرکت کنندگان عبور می کند.
پاریس، فرانسه. یک مدل لباس در شو لباس های تابستانه/بهاره سال 2019 در پاریس از مقابل دیدگان شرکت کنندگان عبور می کند.
سیوداد هیدالگو، مکزیک.

مهاجران آمریکای مرکزی که از مکزیک ویزای بشردوستانه دریافت کرده اند، مشغول تمیز کردن دستشویی های عمومی یک استادیوم ورزشی در این کشور هستند. این استادیوم به عنوان پناهگاه برای مهاجرانی استفاده خواهد شد که به سیوداد هیدالگو می آیند. این شهر در ایالت چیاپاس در مرز مکزیک و گوآتمالا قرار دارد.
سیوداد هیدالگو، مکزیک. مهاجران آمریکای مرکزی که از مکزیک ویزای بشردوستانه دریافت کرده اند، مشغول تمیز کردن دستشویی های عمومی یک استادیوم ورزشی در این کشور هستند. این استادیوم به عنوان پناهگاه برای مهاجرانی استفاده خواهد شد که به سیوداد هیدالگو می آیند. این شهر در ایالت چیاپاس در مرز مکزیک و گوآتمالا قرار دارد.
ویلیکی نوگراد، روسیه.

مردم در نوگراد کرملین جمع شده اند تا 75 امین سالگرد آزادی شهر از اشغال نازی ها در جنگ جهانی دوم را جشن بگیرند.
ویلیکی نوگراد، روسیه. مردم در نوگراد کرملین جمع شده اند تا 75 امین سالگرد آزادی شهر از اشغال نازی ها در جنگ جهانی دوم را جشن بگیرند.
هرات، افغانستان.

کارگران در یک کارخانه آلمینیوم در هرات. این کارخانه 120 کارگر دارد که هر روز 4 تن آلمینیوم تولید می کنند.
هرات، افغانستان. کارگران در یک کارخانه آلمینیوم در هرات. این کارخانه 120 کارگر دارد که هر روز 4 تن آلمینیوم تولید می کنند.
نیویورک، آمریکا.

یک عابر از شدت سرما خود را به اصطلاح بقچه پیچ کرده است.
نیویورک، آمریکا. یک عابر از شدت سرما خود را به اصطلاح بقچه پیچ کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه