قیمت مسکن در منطقه ۵ تهران

Faradeed

قیمت مسکن در منطقه ۵ تهران

تحقیقات میدانی از وضعیت قیمت‌های پیشنهادی فایل‌های فروش مسکن عرضه شده به بازار مسکن منطقه ۵ شهر تهران نشان می‌دهد در شرایط فعلی سطح قیمت مسکن در این منطقه رشد قابل توجهی در مقایسه با یک ماه گذشته نداشته است و هم‌اکنون بازار معاملات مسکن این منطقه نیز با کاهش قابل توجه حجم خرید وفروش آپارتمان مواجه شده است.
کد خبر: ۶۷۱۹۹
بازدید : ۲۲۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
قیمت مسکن در منطقه ۵ تهران
 
بازار معاملات خرید وفروش مسکن در منطقه۵ شهر تهران نیز مانند سایر مناطق پایتخت به لحاظ قیمتی در روز‌های سپری شده از فصل زمستان امسال با تغییر محسوس در سطح قیمت‌های پیشنهادی و قطعی در مقایسه با یک ماه گذشته مواجه نشده است.
 
تحقیقات میدانی  از وضعیت قیمت‌های پیشنهادی فایل‌های فروش مسکن عرضه شده به بازار مسکن منطقه ۵ شهر تهران نشان می‌دهد در شرایط فعلی سطح قیمت مسکن در این منطقه رشد قابل توجهی در مقایسه با یک ماه گذشته نداشته است و هم‌اکنون بازار معاملات مسکن این منطقه نیز با کاهش قابل توجه حجم خرید وفروش آپارتمان مواجه شده است.

بررسی سطح قیمت‌های پیشنهادی واحد‌های مسکونی عرضه شده به بازار مسکن این منطقه نیز نشان می‌دهد سطح قیمت‌های پیشنهادی ارائه شده از سوی مالکان برای فروش آپارتمان‌ها، از انعطاف نسبی در مقایسه با ماه‌های قبل برخوردار شده است و فاصله قیمت‌های پیشنهادی با قیمت‌های قطعی در مقایسه با ماه‌های قبل کاهش یافته است یا به‌عبارتی قیمت‌های پیشنهادی به قیمت‌های واقعی نزدیک‌تر شده است.
 
منطقه ۵ شهر تهران پرمعامله‌ترین و پرساخت‌ترین منطقه تهران است که براساس آخرین آمار‌های موجود، بیشترین تعداد واحد‌های مسکونی طی یک فصل (فصل تابستان امسال) نیز در این منطقه ساخته شده است.
 
قیمت مسکن در منطقه ۵ تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه