پنتاگون در جستجوی نیرو‌های فرازمینی!

Faradeed

پنتاگون در جستجوی نیرو‌های فرازمینی!

ولت آمریکا در واقع در حال مطالعه وسایل پرنده غیرزمینی، جهان‌های موازی، نیرو‌های بیگانه، انرژی سیاه و از این قبیل چیز‌ها بود. البته هزینه این طرح‌ها از بودجه دولت که قابل توجه بود تأمین می‌شد.
کد خبر: ۶۷۴۲۳
بازدید : ۴۵۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
پنتاگون در جستجوی نیرو‌های فرازمینی!
 
اسناد محرمانه وزارت دفاع آمریکا گویای تلاش آمریکا برای جستجوی بیگانگان فضایی است.
 
اسناد وزارت دفاع آمریکا که چندی پیش از حالت محرمانه خارج شد نشان داد که سریال «Secret materials» بر اساس رویداد‌های واقعی ساخته شده بود: دولت آمریکا در واقع در حال مطالعه وسایل پرنده غیرزمینی، جهان‌های موازی، نیرو‌های بیگانه، انرژی سیاه و از این قبیل چیز‌ها بود. البته هزینه این طرح‌ها از بودجه دولت که قابل توجه بود تأمین می‌شد.

مطابق با قانون آزادی اطلاعات، یکسری اسناد در باره تحقیقات اسرارآمیز که دولت آمریکا، نظامیان و سرویس‌های ویژه انجام می‌دادند، از حالت محرمانه خارج شدند. بدین ترتیب معلوم شد که میلیون‌ها دلار مالیات دهندگان آمریکایی خرج برنامه‌های محرمانه تحت عنوان عجیبی مانند Advanced Aerospace Threat Identification Program- برنامه شناسایی تهدید پیشرفته هوافضا- شده است.

تا کنون ۳۸ سند این طرح از حالت سریت خارج شده است. اما همین اسناد نیز باعث تعجب می‌شود: از سال ۲۰۰۷ سرویس اطلاعات نظامی آمریکا هر سال میلیون‌ها دلار صرف پروژه‌های اسرارآمیز می‌کرد. علاوه بر طرح‌های مطالعه تسلیحات لیزری، هایپرسونیک و میکروویو، امواج جاذبه و ابرهادی‌های دیگر، در آنجا به تحقیق وسایل پرنده غیرزمینی و جهان‌های موازی و نیرو‌های بیگانه و ... می‌پرداختند. در این فهرست حتی شنل نامرئی هم وجود دارد!

کارشناسان انتشار این اسناد را مورد انتقاد قرار دادند. دلایل انتقاد آن‌ها آشکار است، مثلا چطور می‌توان به پروژه «عینک‌های بین کهکشانی» و یا مطالعه «پورتال ستاره ای» برخورد کرد؟
 
هر چه باشد، سرویس اطلاعات نظامی آمریکا طی ۱۱ سال ۲۲ میلیون دلار خرج کرده است. بیشترین بودجه به ساختار روبرت بیگلو کارفرمای آمریکایی تعلق گرفت که با پروژه‌های هتل مداری و کارخانه‌ها و آزمایشگاه‌های فضایی به شهرت رسیده است.
 
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه