پاداش نجومی ملی‌پوشان و تاول دست پریسا احمدی

Faradeed

پاداش نجومی ملی‌پوشان و تاول دست پریسا احمدی

پس از اعتراض "بهداد سلیمی"، اکنون "پریسا احمدی" ملی پوش قایقران ایران تصویری از دستان تاول زده است منتشر کرد و از تبعیض پرداخت پاداش نسبت به ملی پوشان سایر رشته‌ها و زحماتی که کشیده می‌شود، گلایه کرد.
کد خبر: ۶۷۸۰۷
بازدید : ۶۰۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
پاداش ملی‌پوشان و تاول دست پریسا احمدی
 
پریسا احمدی، قایقران ملی پوش ایران در اعتراض به جایزه ۶۰۰۰ دلاری به فوتبالیست‌ها تصویر دست‌های تاول زده اش را منتشر کرد.

پس از برگشت تیم ملی فوتبال "ایران" به خانه خود، پاداش ۶۰۰۰ دلاری برای فوتبالیست‌ها در نظر گرفته شد که با واکنش ورزشکاران و سایر مردم روبرو شد، پس از اعتراض "بهداد سلیمی"، اکنون "پریسا احمدی" ملی پوش قایقران ایران تصویری از دستان تاول زده است منتشر کرد و از تبعیض پرداخت پاداش نسبت به ملی پوشان سایر رشته‌ها و زحماتی که کشیده می‌شود، گلایه کرد.
 
پاداش ملی‌پوشان و تاول دست پریسا احمدی

کاربران زیادی با این ورزشکار هم نظر هستند و در حمایت از او تصویری را که او منتشر کرده بود را در صفحات مختلف به اشتراک می‌گذارند و معتقدند نه تنها فوتبال همیشه طلبکار بوده، بلکه پاداش‌های نجومی به بازیکنان این ورزش تعلق داشته است و علاوه بر دستمزد و تبعیض در پرداخت پاداش رشته‌های مختلف ورزشی، دستمزد بانوان ورزشکار نیز کمتر بوده است و دلایل بسیاری را برای آن مطرح می‌کنند.
 
کاربرانی نیز بر این عقیده اند که در ایران به فوتبال بیش از هر ورزش دیگری ارزش و اهمیت داده می‌شود و حتی برای یک بازی بد و شکست نیز پاداش در نظر می‌گیرند و در مقابل فرصت کمتری برای پیشرفت و جذابیت سایر رشته‌های ورزشی داده می‌شود، در حالی که نباید بین هیچ یک از رشته‌های ورزشی تبعیض قائل شوند.
 
البته تعدادی از کاربران مخالف این هستند که یک وزنه بردار و یا قایقران خود را با فوتبالیست و یا تنیسور مقایسه کند به این دلیل که برخی از رشته‌ها مانند فوتبال پرطرفدار هستند و بسیار پولساز می‌باشند، همچنین آن‌ها معتقدند که کار درستی نیست که یک نفر برای رسیدن به حقش حق دیگران را پایمال کند.

منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه