آپارتمان‌های قیمت مناسب در تهران

آپارتمان‌های قیمت مناسب در تهران

در جدول نبض بازار امروز نیز قیمت پیشنهادی آپارتمان در مناطق مختلف شهر تهران که پایین‌تر از آپارتمان‌های مشابه آن‌ها در منطقه قیمت‌گذاری شده‌اند ارائه شده است
کد خبر: ۶۹۱۴۱
بازدید : ۹۴۸۹
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۹
مشاوران املاک مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند اگرچه میانگین قیمت خرید و فروش مسکن در اواخر سال گذشته مجددا افزایش یافت و به ۱۱ میلیون تومان رسید، اما متقاضیان مصرفی هنوز هم می‌توانند با جست‌و‌جو واحد مناسب مورد نظر خود را در بازار بیابند.

بررسی‌های میدانی از وضعیت معاملات املاک در بازار تهران نشان می‌دهد اگرچه به دلیل افزایش شکاف میان متوسط قیمت خرید و فروش ملک و همچنین قدرت خرید متقاضیان مصرفی، امکان حضور بخش زیادی از خریداران در بازار مسکن وجود ندارد، اما برخی از متقاضیان این گروه که به تسهیلات خرید مسکن مجهز هستند هنوز هم می‌توانند در برخی محلات شهر تهران آپارتمان موردنظر خود را پیدا کنند.
 
به گفته آن‌ها مهم‌ترین نکته‌ای که باید مدنظر متقاضیان خرید مسکن قرار گیرد این است که در وضعیت کنونی بازار ملک، باید با تغییر ویژگی‌های مدنظر درخصوص خرید آپارتمان همچون تغییر محله، تغییر عمربنای ملک یا کاهش متراژ به خرید ملک اقدام کنند.
 
در جدول نبض بازار امروز نیز قیمت پیشنهادی آپارتمان در مناطق مختلف شهر تهران که پایین‌تر از آپارتمان‌های مشابه آن‌ها در منطقه قیمت‌گذاری شده‌اند ارائه شده است. ویژگی عمده این آپارتمان‌ها عمربنای بین ۱۰ تا ۲۰ سال است و معدود آپارتمان‌های قیمت مناسب با عمربنای کمتر از ۱۰ سال در میان آن‌ها مشاهده می‌شود.
 
آپارتمان‌های قیمت مناسب در تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه