اعتراف به قتل همسر و فرزند

اعتراف به قتل همسر و فرزند

قربانی دوم زن میان‌سالی بود که شواهد اولیه نشان می‌داد او هم هدف ضربات چاقو قرار گرفته و کشته شده است کارآگاهان در همان بررسی‌های اولیه فهمیدند مقتولان مادر و دختر ۱۸‌ساله او هستند.
کد خبر: ۶۹۲۶۴
بازدید : ۱۲۳۶۶
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
اعتراف به قتل همسر و فرزند
 
تحقیقات از مردی که متهم است همسر و دختر ۱۸ ساله‌اش را به قتل رسانده، در حالی آغاز شده است که به نظر می‌رسد این مرد از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برد.

تحقیقات درباره این جنایت از زمانی آغاز شد که مردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ استان فارس گفت: جنازه خون‌آلود دختری جوان در خیابان افتاده است. دقایقی بعد تیمی از مأموران در محل حاضر و با دیدن جسد این دختر مطمئن شدند او به قتل رسیده است. درحالی‌که به نظر می‌رسید این دختر از خانه‌ای در همان کوچه خارج شده است، مأموران داخل خانه رفتند و در آنجا با جسد دیگری مواجه شدند.

قربانی دوم زن میان‌سالی بود که شواهد اولیه نشان می‌داد او هم هدف ضربات چاقو قرار گرفته و کشته شده است کارآگاهان در همان بررسی‌های اولیه فهمیدند مقتولان مادر و دختر ۱۸‌ساله او هستند.
 
بعد از افشای هویت آن‌ها درحالی‌که از پدر خانواده اثری نبود، معلوم شد زن میا‌ن‌سال از مدت‌ها قبل با شوهر خود اختلاف داشته است.
 
جسد مقتولان به دستور بازپرس جنایی برای انجام معاینه‌های لازم به پزشکی‌قانونی منتقل شد و کارآگاهان جنایی تحقیقات خود را روی روابط خانوادگی مقتولان با مرد فراری متمرکز کردند و به این نتیجه رسیدند که به احتمال بسیار زیاد جنایت توسط پدر خانواده به نام پدرام انجام شده است.

جست‌وجو‌ها برای یافتن پدرام آغاز و این مرد خیلی زود دستگیر شد. در همین اثنا متخصصان پزشکی‌قانونی نظر خود را درباره نحوه مرگ مقتولان اعلام کردند و گفتند مادر و دختر به دلیل اصابت ضربات چاقو به رگ‌های حیاتی و خون‌ریزی شدید جان باخته‌اند.

پدرام که با توجه به مدارک به‌دست‌آمده توسط پلیس چاره‌ای جز بیان واقعیت نداشت، به کشتن همسر و فرزندش اقرار کرد و گفت: من و زنم از مدت‌ها قبل دچار اختلاف بودیم و هر روز دعوا و مشاجره داشتیم.
 
دعوا‌های ما آن‌قدر شدید شده بود که دیگر نمی‌توانستم این وضعیت را تحمل کنم، به همین دلیل نقشه کشیدم که زن و بچه‌ام را بکشم و در نهایت هم این قتل را انجام دادم. متهم در ادامه گفت: من از بیماری روحی و روانی رنج می‌برم و به همین دلیل نیز نتوانستم خودم را کنترل کنم و آن دو را کشتم.

پدرام در حالی ادعا کرد بیمار روانی است که شواهد اولیه نیز رنج‌بردن او از اختلالات روانی را تأیید می‌کند. به همین دلیل بازپرس پرونده ضمن صدور قرار بازداشت برای متهم، او را برای انجام بررسی‌های تخصصی به پزشکی‌قانونی معرفی کرده است.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه