قتل برادرزن به خاطر دخالت در زندگی

Faradeed

قتل برادرزن به خاطر دخالت در زندگی

من که جواد را مقصر همه این بدبختی‌ها می‌دانستم، تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم به همین دلیل نقشه قتلش را طراحی کردم و روز حادثه با سلاح ساچمه‌زنی به خانه‌اش رفتم و او را در فرصتی مناسب کشتم و فرار کردم
کد خبر: ۶۹۵۰۵
بازدید : ۱۱۵۰۲
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۶
مردی که برادرزنش را به دلیل اختلافات خانوادگی کشت، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که به کارآگاهان جنایی پلیس اگاهی استان فارس خبر دادند مردی جوان در خانه‌اش کشته شده است.
 
وقتی مأموران در محل حادثه حاضر شدند جنازه مردی را مشاهده کردند که هدف گلوله قرار گرفته بود. این مرد که جواد نام داشت در همان خانه سکونت داشت و شواهد ابتدایی نشان می‌داد سارق یا سارقان به قصد دزدی وارد آنجا شده و او را کشته‌اند. وسایل خانه کاملا به‌هم‌ریخته بود، اما وقتی کارآگاهان همه جا را به‌خوبی بررسی کردند، دیدند وسایل باارزش خانه دست‌نخورده مانده و در واقع قاتل یا قاتلان با به‌هم‌ریختن وسایل خانه قصد داشتند مسیر تحقیقات را منحرف کنند و انگیزه جنایت را سرقت نشان دهند.

به این ترتیب فاش شد فردی که جواد را از قبل می‌شناخته با انگیزه شخصی و به‌احتمال زیاد با نیت انتقام‌گیری وارد منزل او شده و دست به سلاح برده است. کارآگاهان در این مرحله از تحقیقات پی بردند جواد از مدت‌ها قبل با شوهرخواهر خود به نام نیما اختلاف داشت. مأموران وقتی برای پرس‌وجو از این مرد به خانه‌اش رفتند، فهمیدند نیما از زمان وقوع جنایت فراری شده است.
 
به این ترتیب سوء‌ظن‌ها نسبت به او بیشتر شد تا اینکه نیما بعد از مدتی به دام افتاد. مرد جوان که ابتدا قصد نداشت زیر بار اتهام قتل برود در بازجویی‌های تکمیلی به کشتن برادرزن خود اعتراف کرد و گفت: من و همسرم عاشق هم شدیم و ازدواج کردیم. زندگی خوبی داشتیم و هیچ مشکلی وجود نداشت تا اینکه دخالت‌های خانواده همسرم شروع شد.
 
این دخالت‌ها باعث شد من و زنم دچار اختلاف شویم. دعوا‌های ما با دخالت اعضای خانواده او به‌ویژه جواد روز به روز بیشتر می‌شد تا جایی که ادامه زندگی مشترک ممکن نبود.
 
من که جواد را مقصر همه این بدبختی‌ها می‌دانستم، تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم به همین دلیل نقشه قتلش را طراحی کردم و روز حادثه با سلاح ساچمه‌زنی به خانه‌اش رفتم و او را در فرصتی مناسب کشتم و فرار کردم. پرونده متهم بعد از پایان تحقیقات مقدماتی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان فارس ارجاع شده و او به‌زودی در برابر قضات قرار خواهد گرفت.
برچسب ها: قتل برادر زن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه