خودروی تیبا نصف شد

خودروی تیبا نصف شد

این خودرو پس از تصادف به دونیم تقسیم و در این حادثه یک نفر از سرنشینان به بیرون پرتاب شده بود و سه سرنشین دیگر نیز در وضعیت بسیار خطرناکی داخل خودرو محبوس بودند.
کد خبر: ۶۹۵۱۲
بازدید : ۱۱۹۳۹
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۶
برخورد خودروی تیبا با پایه تابلوی شهری در بزرگراه همدانی تهران دو کشته برجا گذاشت. در این حادثه خودروی تیبا دونیم شد.

سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران دراین‌باره گفت: ساعت ۲۲:۴۹ پنجشنبه یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همدانی، خروجی بزرگراه لشگری به سامانه ١٢۵ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن دو ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند. وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در مدت‌زمان کمتر از چهار دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: در محل مشاهده شد که یک دستگاه خودروی سواری تیبا که چهار نفر سرنشین مرد حدودا ٣٠ساله داشت، هنگام حرکت به دلایل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد شدید با پایه تابلو‌های راهنمایی متلاشی شده است.
 
این خودرو پس از تصادف به دونیم تقسیم و در این حادثه یک نفر از سرنشینان به بیرون پرتاب شده بود و سه سرنشین دیگر نیز در وضعیت بسیار خطرناکی داخل خودرو محبوس بودند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: آتش‌نشانان بلافاصله ایمن‌سازی‌های لازم را انجام دادند و هم‌زمان با هدف رهاسازی سرنشینان قطعات خودرو را برش دادند که در نهایت این افراد از خودرو خارج شدند.
 
ملکی با اشاره به حضور عوامل اورژانس در محل حادثه گفت: این چهار نفر به عوامل اورژانس تحویل داده شدند که پس از انجام معاینات لازم مشخص شد که دو نفر از این افراد در لحظات اولیه حادثه جان خود را از دست داده‌اند. دو نفر دیگر نیز که وضعیت بسیار وخیمی داشتند، برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند. ملکی افزود: با توجه به اینکه اطلاعات دقیقی از تعداد سرنشینان این خودرو در دسترس نیست، آتش‌نشانان در حال جست‌وجوی محل حادثه برای یافتن دیگر حادثه‌دیدگان احتمالی هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه